in

Pies przegrał walkę ze śmiercią. Po 2 dniach dał swoim właścicielom niewiarygodny znak.

Pies, o którym jest ta historia, miał na imię Bandyta. Ten zwierzak był wszystkim dla rodziny Callaghan. Uratowali go wiele lat temu, jednak miał szereg problemów zdrowotnych, ale Callaghanie zawsze starali się, by był szczęśliwy.

Miał niezliczone operacje w swoim 15-letnim życiu i niestety zmarł. Rodzina Callaghan była zdruzgotana po stracie swojego najlepszego przyjaciela.

Dwa dni po śmierci Bandyty jego właścicielka zauważyła coś, co sprawiło, że przeszły ją dreszcze. Miska z wodą psa wciąż była nietknięta, ponieważ rodzina za mocno rozpaczała, aby móc pozbyć się jego rzeczy. Kiedy spojrzała na nią, była zszokowana widząc, że pozostała woda utworzyła uśmiechniętą buzię wewnątrz miski.

Niektórzy mogą sądzić, że to tylko zbieg okoliczności i naturalne osiadanie wody, ale Callaghan wierzy, że to znak z psiego nieba, aby dać jej do zrozumienia, że wszystko z Bandytą jest w porządku.
 

 
Córka Callaghana, Catie, zrobiła zdjęcie misce z buźką i opublikowała je na Twitterze. Szybko stało się niezwykle popularne, zdobywając 13 000 retweetów. Setki użytkowników Twittera złożyło kondolencje.
 

Pewna osoba odpowiedziała na jej post z podobnym zdjęciem, stwierdzając: „Miałem to samo! Początek 2015; płakałam podczas jazdy do pracy, bo tęskniłam za psem. Spojrzałem w dół i zobaczyłem to.”
 
Więc może psi raj istnieje! Jeśli tak, to z pewnością wszystkie psy idą do nieba!