in

Pilny apel ministerstwa – Dzięki tej jednej rzeczy będziemy mogli zapomnieć o powrocie obostrzeń?

Ministerstwo Cyfryzacji przekazało wiadomość, z którą powinni zapoznać się wszyscy Polacy. Dotyczy ona naprawdę ogromnej pomocy, którą możemy otrzymać. Koniecznie dowiedz się, o co chodzi!

Apel do Polaków

Na Twitterze Ministerstwa Cyfryzacji pojawił się ważny apel do Polaków z prośbą o korzystanie z nowego środka pomocy. Nikt z nas nie musi za to płacić, jest to w stu procentach darmowe, a może okazać się naprawdę pożyteczne. O czym mowa?

Na telefonach komórkowych dostępna jest nowa aplikacja – ProteGo Safe. Szczególnie ci, którzy na co dzień mają kontakt ze znajomymi i innymi ludźmi, z którymi nie mieszkają, powinni ją mieć.

,,#ProteGOSafe, czyli polska aplikacja powiadamiająca o kontakcie z #koronawirus, będzie współdziałała z innymi europejskimi apkami tego typu. To kolejny powód, dla którego warto z niej korzystać. Pobierzcie ją już dziś. Jest bezpłatna i bezpieczna” – czytamy na Twitterze.

Choć w kwestii aplikacji powstało już wiele kontrowersji, Ministerstwo Cyfryzacji wciąż apeluje o to, aby Polacy zdecydowali się jednak pobrać ProteGo Safe, a szczególnie ci, którzy spędzają czas ze znajomymi i rodziną.

,,Widzicie się w weekend ze znajomymi i rodziną? Dobrze mieć ich blisko. Zróbmy wszystko, by byli bezpieczni. Pobierzcie i korzystajcie z aplikacji #ProteGOSafe. To nic nie kosztuje, a może realnie pomóc”

Sam Minister Zdrowia podkreślił, że jeśli Polacy zaczną korzystać z aplikacji, nie będzie trzeba wracać do obostrzeń.

Aplikacja jest możliwa do pobrania poprzez sklep Google Play, a także App Store na każdym telefonie z dostępem do Internetu.


Podziel się tą ważną informacją z innymi!

Źródło: Twitter, forsal.pl