in

Minister chciał ukryć, że nie zna angielskiego. To, co zrobił na wizji, zwali z nóg każdego!

W ostatnim czasie w sieci pojawiło się nagranie, które rozbawi każdego do łez. Możemy zobaczyć na nim, jak minister robi wszystko, aby tylko nie wyszło na jaw, że nie potrafi rozmawiać w języku angielskim. To nietypowe zajście od razu zyskało ogromną popularność w sieci. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy!

Wielu ludziom nie podoba się obowiązek noszenia maseczki ochronnej, jednak są też tacy, którzy potrafią zobaczyć w tym plusy. Doskonałym tego przykładem jest pewien minister, któremu maseczka naprawdę pomogła – i nie chodzi wcale o zmniejszone ryzyko zakażenia koronawirusem!

Nagranie z udziałem ministra hitem internetu

Minister Carlos Galiana wpadł na genialny pomysł – pozostaje mu bić brawo. Z pewnością nie spodziewał się jednak, że wszystko wyjdzie na jaw i tym samym nie pójdzie po jego myśli. Polityk zupełnie nie zna języka angielskiego, jednak uznał, że nikt nie musi o tym wiedzieć. W czasie oficjalnej Walencji do Europejskiej Stolicy Innowacji 2020 w konkursie finalistów, z zasłoniętymi maseczką ustami i nosem, perfekcyjnie wygłosił swoje przemówienie.

Z nagrania mieliśmy wywnioskować, że minister mówi bardzo płynnie w języku angielskim i do tego ma nienaganny akcent. Jak donosi portal „Guardian”, polityk nigdy nie pozbył się swojego hiszpańskiego akcentu i nie nauczył się języka obcego – w czasie przemówienia podłożono dubbing native speakera. Minister gestykulował, zerkał na dokumenty i poruszał ustami w trakcie „swojego” przemówienia, jednak tak naprawdę to nie on je wygłaszał.

Podczas całego zdarzenia minister musiał spełniać wymogi Komisji Europejskiej. Był zobligowany do posługiwania się językiem angielskim, ale z racji tego, że go nie znał, musiał sobie jakoś radzić. Trzeba przyznać, że potrzeba jest matką wynalazku.

Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki i tak łatwo nie wymażą tego z pamięci. Według wielu nagranie to „teatrzyk kukiełkowy”. Każdy gratuluje ministrowi pomysłowości, jednak oczywiście całe zajście jest po prostu absurdalne.

Koniecznie zobaczcie nagranie poniżej:

Źródło: O2