in

Pies bez ustanku wpatrywał się w okno. Gdy właścicielka odkryła powód, natychmiast zareagowała.

Niewiarygodna historia zwierzęcej miłości. Ukochana tego pieska mieszkała zaledwie kilka kroków dalej.

Wielką miłość dzieliła tylko szyba. Pies zakochał się w kocie sąsiada. Ta opowieść bardzo szybko zdobyła fanów w mediach społecznościowych.
Nie trudno zauważyć, że to bardzo nietypowa miłość. Pies godzinami wpatrywał się w okno. Zaciekawiony właściciel zaczął wyglądać przez okno, aby sprawdzić czego szuka jego czworonożny przyjaciel. Prawda szybko wyszła na jaw.

U sąsiada, za oknem na parapecie leżał kot. Zazwyczaj w takich sytuacjach pies zacząłby szczekać i chciał zapolować na swojego naturalnego wroga. Jednak ten pies, patrzył z tęsknotą i miłością. Miłość na odległość trwała kolejne 6 miesięcy.

Jednak pewnego dnia, zamiast leżącego kota, pojawiły się doniczki z kwiatami. Pies stracił obiekt zainteresowania z oczu i był bardzo niespokojny. Nie mógł się już dłużej wpatrywać w ukochaną. Właścicielka postanowiła podjąć kroki, aby kot wrócił na parapet. Napisała do sąsiada list:

Drogi Sąsiedzie,
Chociaż może wydać się to śmieszne, myślę, że powinieneś się dowiedzieć, że mój pies jest szaleńczo zakochany w Twoim kocie… Trwa to od prawie 6 miesięcy! Trzy razy dziennie kładzie łapy na parapecie i patrzy na nią/niego w Twoim oknie. Teraz stoją tam kwiaty, a on ma złamane serce… ale wciąż wpatruje się w okno i szuka kota. Może mógłbyś przestawić kwiaty na inny parapet?”

O dziwo sąsiad po otrzymaniu listu zabrał kwiaty z parapetu. Kot od razu pojawił się w oknie, a na szybie zawisła karteczka z napisem: dla prawdziwej miłości. Pies znów mógł wpatrywać się w ukochanego kota. Cóż za nieprawdopodobna miłość psa do kota. Cała historia jest niezwykle urocza i zapewne jeszcze nieskończona.

Źródło i Fotografie: ntd.tv