in

Dagmara Kaźmierska przytula się do przystojnego blondyna – „Miłość fenomenalne uczucie”

Dagmara Kaźmierska to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Gwiazda polskiego show-biznesu wciąż przyciąga do siebie tłumy swoją osobowością. W ostatnim czasie chętnie pokazuje się ze swoim wybrankiem. Widać, że jest naprawdę zakochana i nie widzi poza nim świata! Para postanowiła wspólnie wykonać lubiany utwór jednego z polskich piosenkarzy.

„Miłość fenomenalne uczucie” – czytamy.

Królowa życia uwielbia dzielić się ze swoimi fanami relacjami ze swojego życia w mediach społecznościowych. Fani z niecierpliwością czekali na to, aż w jej życiu pojawi się mężczyzna, który sprawi, że na jej twarzy każdego dnia zagości uśmiech. Bez wątpienia w końcu nadszedł ten moment. Gwiazda promienieje przy przystojnym blondynie.

Królowa życia ze swoim wybrankiem?

11 listopada królowa życia podzieliła się nagraniem, na którym śpiewa razem z nim utwór znanego polskiego piosenkarza Mateusza Ziółko pt. „W płomieniach”. Dołączyła do niego wzruszający opis:

„Miłość fenomenalne uczucie. Jeśli ją mamy czujemy się najwspanialej na Świecie. Jeśli tracimy, smutek jest niewyobrażalny. I NIE MA NA NIĄ MOCNYCH. Co Wy na to?”

Pod nagraniem natychmiast pojawiła się fala pozytywnych komentarzy. Fani gratulują Dagmarze i życzą jej szczęścia w związku. Gwiazda podziękowała za wszystkie miłe słowa.

My również życzymy królowej życia wszystkiego dobrego i szczęścia w miłości!

Koniecznie zobaczcie to wspaniałe nagranie poniżej: