in ,

W duńskiej edycji „Milionerów” padło pytanie o Andrzeja Dudę. Uczestniczka straciła fortunę.

Milionerzy to program, który przyciąga przed telewizory mnóstwo widzów nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Łącznie jest emitowany w ponad 100 krajach. Pytania, które dostają uczestnicy, są rozmaite, a odpowiedzi na nie – zazwyczaj nieoczywiste.

W jednym z odcinków duńskiej edycji programu padło pytanie dotyczące Andrzeja Dudy. Uczestniczka wzięła koło ratunkowe, ale niestety na nic się ono zdało. Straciła prawdziwą fortunę.

Poległa na pytaniu o Andrzeja Dudę

Świeżo upieczona weterynarz, Rebeka z Soborg odpowiedziała prawidłowo na osiem pytań. Dziewiąte pytanie sprawiło, że musiała skorzystać z koła ratunkowego. Z pewnością dla nas byłoby bardzo banalne, jednak dla tej kobiety okazało się prawdziwym wyzwaniem. Pytanie brzmiało: w którym kraju prezydent Andrzej Duda został ponownie wybrany w 2020 r.? Do wyboru były cztery opcje: Czechy, Polska, Estonia i Chorwacja.

Rebeka nie znała odpowiedzi na to pytanie i uznała, że skorzysta z „telefonu do przyjaciela”. Niestety dostała błędną podpowiedź i odpadła z programu z sumą gwarantowaną wynoszącą 5 tys. koron (ok. 3 tys. zł).

Co o tym sądzicie? Kobieta powinna znać odpowiedź na to pytanie? Czy jest ono oczywiste dla nas, ale dla innych krajów niekoniecznie? Dajcie znać w komentarzu!

Podziel się tą ciekawostką z innymi!

Źródło: lelum.pl, Miniaturka: TV2 Charlie/ Hvem vil være millionær, Адміністрація Президента України, CC BY 4.0, via Wikimedia Commons