in

Mieszkanie za 10 mln złotych, którego nikt nie chce kupić. Wszystko przez jego zwariowane wnętrze.

Czy jesteś pewien, że chciałbyś zamieszkać w mieszkaniu za 10 milionów złotych?

Mogłoby się wydawać, że takie mieszkanie będzie wyposażone na najwyższym poziomie, praktyczne i funkcjonalne, miało wszystkie możliwe udogodnienia i metraż będzie ogromny… ale nie w tym przypadku.

Na jednym ze słynnych portali sprzedaży nieruchomości można było znaleźć bardzo ciekawe ogłoszenie mieszkania: „Wspaniały apartament z dużą liczbą okien”

Mieszkanie przestronne i jasne. Całkowita powierzchnia mieszkalna to 144 metrów kwadratowych. Duża kuchnia o powierzchni 16 m2 i ogromne poddasze. Ponadto mieszkanie ma trzy łazienki. Jednak całkowita liczba pokoi nie została określona przez pośrednika. Dziwne… Czyż nie?

W rzeczywistości mieszkanie ma niesamowitą lokalizację. Centrum Moskwy, ul. Ostozhenka, 750 m do najbliższej stacji metra, wszystkie zabytki miasta w odległości spaceru.
Czy to nie wspaniałe?

Dlaczego więc nikt nie chce mieszkać w takim mieszkaniu?

Jak widać, wnętrze jest w „przestarzałym” stylu. Staromodne meble i inne detale wnętrza. Wyobraź sobie, że musisz zaczynać każdy poranek w pokoju wyłożonym dywanami. Nie każdy chce mieszkać w muzeum, ponieważ nie jest eksponatem.

Na ścianach nie ma przestrzeni życiowej: wszędzie obrazy lub dywany. Albo tapeta koloru, który wydaje się dosyć straszny.

Funkcjonalność pokoju nie jest kompletnie przemyślana, nie ma tam nawet miejsca, aby umieścić drobne dekoracje jak np. kwiaty.

Oprócz dywanów na ścianach, są dywany na podłodze.

Oprócz pięknej okolicy są też inne plusy. Na przykład dobrzy sąsiedzi, całodobowa ochrona.

Ogólnie rzecz biorąc, pomimo dobrych sąsiadów, bezpieczeństwa i prywatnego parkingu, zakochanie się w takim mieszkaniu jest naprawdę trudne.

Jednak nawet jeśli się zakochasz, nie będzie to miało sensu: kosztuje ono kosmiczną kwotę 147 832 299 rubli (prawie 10 milionów złotych). Ale popodziwiać sobie można…

Kto wie… Może znajdzie się ktoś, kto akurat ceni sobie taki styl i ta cena będzie dla niego atrakcyjna? A Ty zamieszkałbyś w takim miejscu? Daj znać w komentarzu.

Źródło: cian.ru