fot. youtube @CALEB SIMPSON
in

Pokazała, jak żyje w mieszkaniu wielkości garderoby. Internauci łapią się za głowę

W świecie, gdzie ceny nieruchomości i koszty życia rosną w niepohamowanym tempie, coraz więcej ludzi decyduje się na małe mieszkania. Jedną z osób, która zdecydowała się na taki krok, jest nauczycielka z Nowego Jorku, która oprowadza po swoim niezwykłym malutkim mieszkaniu. Choć przestrzeń ta jest mniejsza niż przeciętna sypialnia, kobieta jest zdeterminowana, żeby pokazać, że dzięki inteligentnemu wykorzystaniu przestrzeni i minimalistycznemu stylowi życia, jest to całkowicie możliwe, by czuć się tam komfortowo.

Malutkie mieszkanie, które zaskakuje

Caleba Simpsona, znany vlogger z YouTube’a i TikToka, odkrył niezwykłe mieszkanie w Nowym Jorku. Mieszka w nim pewna kobieta. To mieszkanie jest mniejsze niż przeciętna sypialnia, praktycznie wielkości garderoby. Caleb przedstawił to mieszkanie w swoim filmie, dzieląc się tym niezwykłym odkryciem ze swoimi obserwatorami.

Alaina Randazzo mieszka ze swoim ukochanym psem w centrum Manhattanu, idealnej lokalizacji dla nowojorczyka, który ceni sobie szybki styl życia.

Kobieta jest dumna z tego, że mieszka w tak prestiżowej okolicy i z radością oprowadza swoich gości po swoim maleńkim mieszkaniu. Mimo jego skromnych rozmiarów, Alaina jest bardzo zadowolona z tego, co ma.

Jej mieszkanie składa się z płyty kuchennej, dwuosobowej kanapy, telewizora zamontowanego na jednej ze ścian oraz niewielkiej przestrzeni z półkami. Ma również strych, na którym znajduje się łóżko.

Sposób na oszczędzanie

Kobieta oszczędza ponad 2000 dolarów miesięcznie w porównaniu do wynajmowania zwykłego mieszkania w mieście. Za swoje mieszkanie płaci 650 dolarów miesięcznie (ok. 2800 złotych).

Obejrzyj nagranie poniżej!

źródło: homehacks.co