in ,

Kupił w stolicy mieszkanie 8m² i zaprosił brata – gdy tam wszedł, nie mógł powstrzymać śmiechu

Kupno mieszkania w centrum stolicy to marzenie wielu osób. I nie tylko goście, ale także rdzenni mieszkańcy robią wszystko, aby nie mieszkać z rodzicami. Jednak taka przyjemność nie jest wcale taka tania.

Film „Brat kupił mieszkanie w Moskwie”, nakręcony kilka dni temu, zyskuje wielką popularność w Internecie. Na nim brodaty mężczyzna, ledwo powstrzymując się od śmiechu, mówi, że przyszedł do brata, który kupił mieszkanie w stolicy.

Kiedy brodaty mężczyzna otwiera drzwi do mieszkania swojego brata, nie może powstrzymać śmiechu. Rezydencje jest tak mała, że ledwie mieszczą się w niej dwie osoby. W mieszkaniu możesz zrobić aż trzy kroki. Co ciekawe jest w nim nawet osobna łazienka i prysznic. Okno prowadzi gdzieś na ulicę, a na niej są „fryzjerzy i sklep z piwem”.

Okazuje się, że powierzchnia „wymarzonego mieszkania” wynosi tylko osiem metrów kwadratowych. Ale kosztuje nie mniej niż półtora miliona rubli (około 80 tys. złotych)

Ale, jak mówi szczęśliwy właściciel, „jaka jest różnica, gdzie położysz zmęczone nogi po pracy”. Dla niego to żadna różnica, bo jest singlem. A i tak przecież większość czasu spędza poza mieszkaniem.
 
Zobaczcie sami jak mieszka się w 8m²: