in

Labrador i chihuahua zostali rodzicami. Nie do wiary, jak wygląda mieszanka tych dwóch ras

Kto by pomyślał, że labrador i chihuahua zostaną rodzicami? Jak się okazało, jest to jak najbardziej możliwe. Właściciele psów pokazali, jak wygląda mieszanka tych dwóch ras.

Trzeba przyznać, że naprawdę wyjątkowo, ale nie powinno się to zdarzyć. Kiedy już się zdarzyło, musimy pamiętać, że nasz pupil wymaga szczególnej opieki.

Na TikToku w ostatnim czasie pojawiło się nagranie z udziałem dziwnego psa, a mianowicie szczeniaka labradora i chihuahua’y. Którą rasę piesek bardziej przypomina?

Labrador i chihuahua rodzicami

Właściciele dwóch zupełnie różnych ras psów mogli powitać szczeniaka, który jest bardzo nietypową mieszanką. Nie do wiary, jak wygląda ich nowy pupil!

Trzeba przyznać, że jako mieszanka labradora i chihuahua’y, szczeniak odziedziczył geny zarówno matki, jak i ojca. Pyszczek wygląda identycznie jak pyszczek labradora, natomiast rozmiary są bliższe rozmiarom chihuahua’y, czyli w tym wypadku matki szczeniaka.

Mieszanki ras nie są dopuszczalne, jednak jeśli już dojdzie do takiej sytuacji, musimy pamiętać, że piesek obciążony genetycznie wymaga naszej szczególnej miłości i opieki.

Ten szczeniak z pewnością jest całym światem dla swoich właścicieli!

Widzieliście kiedykolwiek takiego psa? Zobaczcie te wyjątkowe zdjęcia poniżej:

Podzielcie się nimi ze swoimi bliskimi!

Źródło:lelum.pl