in

Michał Wiśniewski zgolił się na łyso? “Moje dzieciństwo właśnie chyba runęło”

Czy Michał Wiśniewski w ostatnim czasie dokonał kolosalnej zmiany w swoim życiu? Fani osłupieli. Większość nie spodziewała się tego, że ich idol, kojarzony z czerwoną czupryną… zgoli się na łyso!

Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Ci, którzy myślą, że nic ich już nie zdziwi, powinni zobaczyć zdjęcia metamorfozy Michała Wiśniewskiego. Niewiarygodne! Całe szczęście, szybko okazało się, że to tylko czepek.

Łysy Michał Wiśniewski?

Michał Wiśniewski to postać, której z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Wielu z nas kojarzy się z dzieciństwem i beztroskimi czasami. Nie ma wątpliwości co do tego, że to już legenda polskiej sceny muzycznej. I choć każdy kojarzy go z bujnej czupryny, wokalista zespołu „Ich Troje”, postanowił na moment pójść na całość.

W sieci w ostatnim czasie pojawiło się zdjęcie piosenkarza z łysiną! Internautom w momencie opadły szczęki. Na temat tej niewiarygodnej metamorfozy pojawiło się mnóstwo pozytywnych, jak i mniej pochlebnych komentarzy.

Wokalista lubi wszystkich zaskakiwać i za każdym razem udaje mu się perfekcyjnie. Każdy jego krok sprawia, że jest na ustach wszystkich.

“Naprzeciwko usiadł jakiś łysy gość, przez moment myślę, że mi ukradł coś…” Włosy? Jest to jakaś opcja na przyszłość?” – pisze pod zdjęciem Wiśniewski.

Fani, widząc piosenkarza bez czerwonych włosów, pisali:

“Moje dzieciństwo właśnie chyba runęło”

“Jak miałam jakieś 5 lat i to zobaczyłam w telewizji, to się popłakałam i mama mi tłumaczyła, że masz czepek w kolorze skóry, a ja jej nie uwierzyłam” – pisała internautka.

“Czy ja wiem. Wolę Michała w czerwonych włosach, ale nawet dobrze wyglądasz”

A wy? Co sądzicie o takiej odsłonie?

Źródło: lelum.pl