in

Michał Szpak wystąpi z Lady Gagą?! „Jestem pod wrażeniem jego charyzmy” – mówi menager gwiazdy.

Michał jest uważany za artystę charyzmatycznego i ekscentrycznego. Zarówno scena jak życie są dla niego pewną konwencją, a publiczność kocha go za szczerość i dystans do siebie.

W tym miejscu skojarzenie z Lady Gagą wydaje się słuszne. Zdolna, charyzmatyczna, intrygująca, w aktorskiej roli pokazała nam się ostatnio w innym wydaniu. Pokazała talent, naturalność, wrażliwość.

Michała podziwiamy w Polsce, divę na świecie, ale kto wie, może to się zmieni? Niedawno Michał Szpak koncertował w Chicago. Na jednym z występów na widowni, koncert oglądał menadżer Lady Gagi. Artysta z Polski mocno go zaintrygował.

Po koncercie poprosił o krótką rozmowę z Michałem i umówił się na spotkanie z jego menadżerem. Media donoszą, że chodzi o duet z Lady Gagą.
 

Michał rzecz jasna nie zdradził prasie na tym etapie żadnych szczegółów, ale uśmiechał się tajemniczo i podkreślił, że jest gorącym fanem gwiazdy i na samą myśl o jakimkolwiek projekcie z nią jest podekscytowany.
 

 
Taki duet byłby absolutnym zaskoczeniem dla publiczności. Trzymamy kciuki za to by projekt doszedł do skutku i przyniósł sukces na jaki Michał od dawna pracuje.
 
Wy także życzcie Michałowi powodzenia.