in

Mężczyźni udzielili wyczerpującej odpowiedzi na pytanie, dlaczego wolą chude kobiety.

Nie da się ukryć, że kobiety starają się przyciągnąć płeć przeciwną nie tylko swoim wnętrzem, ale także wyglądem.

Robią sobie fryzury, makijaż, kupują stylową biżuterię i ubrania. Ale jak się okazuje dla mężczyzn ważną rolę odgrywa oczywiście szczupła sylwetka.

Oczywiście, ile osób, tyle opinii. Nie można odpowiedzieć za wszystkich ludzi naraz. Niemniej jednak naukowcy próbują ustalić ogólny trend. Jakie są przyczyny takich gustów u mężczyzn?

Powszechnie uważa się, że nadmierna waga jest często przeszkodą w osiągnięciu sukcesu w życiu. Dodatkowe kilogramy wizualnie dodają wieku, utrudniają ruchy, podważają zaufanie do umiejętności.

Co myślą mężczyźni na temat otyłości u kobiet? Odpowiedzi były następujące:

– Kobiety wolą mężczyzn inteligentnych i bogatych, mających pozycję w społeczeństwie. A tacy ludzie również chcą „dostać” to, co najlepsze, a to oznacza smukłe piękno.
– Sam wiem, czym jest tłuszcz. Wpływa to bardzo niekorzystnie na stan emocjonalny. Dlatego nie chcę, żeby moja ukochana miała problemy z nadwagą, które przyniosłyby jej psychiczny dyskomfort.
– Zbyt otyła kobieta nie dba o siebie właściwie. W konsekwencji nie dba też o swoje zdrowie i jest leniwa.
– Przez grubą warstwę tłuszczu nie widać prawdziwej kobiecej natury.
– Otyłe kobiety nie myślą o swojej przyszłości, ponieważ nadwaga przynosi problemy zdrowotne, które nasilają się wraz z wiekiem.

– Nie chcę być obok pani, która się poddała. Zaniedbała siebie, więc zaniedba też nasz związek. Chcę być otoczony harmonią i pięknem, także w obliczu drugiej połowy.
– Ponieważ sam prowadzę zdrowy styl życia, nie mogę połączyć go z osobą, która o siebie nie dba.
– Taki chudy mężczyzna jak ja, obok zbyt pulchnej ciotki, będzie wyglądał śmiesznie.
– Taka kobieta nie będzie w stanie zadbać o domowe obowiązki.
– Chcę, żeby moi przyjaciele podziwiali moją kobietę.

Jaki wniosek można wyciągnąć z tych odpowiedzi?
Mężczyźni przykuwają dużą uwagę do wyglądu kobiety. Są zaniepokojeni faktem, że otyła kobieta może być leniwa, co oznacza, że ​​nie będzie dbała należycie o codzienne obowiązki domowe. Może także mieć problemy zdrowotne – a to nie przemawia za zdrowiem przyszłych dzieci. Zatem harmonia i piękno dla mężczyzny jest symbolem dobrobytu i harmonii w rodzinie.