in

Uchwycił mężczyznę z pustym wózkiem w parku i zdjęcie zrobiło furorę w sieci – Powód wzrusza do łez.

Kiedy myślimy o spacerowiczu w parku, pierwszą myślą, która przychodzi nam do głowy są rodzice z dziećmi lub starsze osoby, które czytają książkę na ławce.

Nie ma w tym nic niezwykłego.

Ale ten obraz na zawsze zmieni twoje myślenie. Zdjęcie przedstawia mężczyznę stojącego przy wózku – ale nie ma w nim dziecka.

Oryginalny post został udostępniony przez ponad 300 000 osób. Kiedy zobaczysz, co robił człowiek, zrozumiesz, dlaczego.

’Niech ich Bóg błogosławi’

Doug, który zauważył mężczyznę i opublikował jego zdjęcie, napisał na swoim Facebooku: „Większość popołudni spędzam w Discovery Green i widzę tego faceta z wózkiem, ale bez dziecka. I staje się to pięknie, kiedy dowiesz się, że on po prostu spaceruje z niepełnosprawnym psem.”

„Pozwala psu usiąść na trawie, poczuć zapachy i usłyszeć dźwięki. Zachwycający pies i miły facet. Niech ich Bóg błogosławi.”


 
Pies o imieniu Maximillian jest ślepy na jedno oko i ma zapalenie stawów, które uniemożliwia mu chodzenie. Jego właściciele Edie Mayo i Troy Griffin opiekują się 16-letnim psem i traktują go jak króla.
 
Dwa razy dziennie zabierają go w wózku dziecięcym do parku po drugiej stronie ulicy, który wprost uwielbia.
 
„Uwielbia być tam, spotykać się z ludźmi, ale zwłaszcza z psami” – powiedziała Edie. – „On kocha małe pudle”.
 
Lekcje życia
 
Rodzina miała Maxa Sheltie, odkąd miał zaledwie kilka tygodni, a teraz jest on już naprawdę stary i chcą, żeby psu było jak najbardziej komfortowo.
 
„Jest częścią naszej rodziny. On jest moim najlepszym przyjacielem. Dał mi lekcje życia, których nigdy nie zapomnę.” – powiedziała Edie w wywiadzie dla KHOU.