in

Mężczyzna spacerował z rojem pszczół na ręce. Porażające nagranie hitem sieci.

Jakiś czas temu w Internecie pojawiło się nagranie, które w momencie stało się prawdziwym hitem. Możemy na nim zobaczyć mężczyznę, który ma na ręce cały rój pszczół. Aż włos się jeży na głowie!

Widok rodem z horroru

Pewien użytkownik TikToka postanowił zamieścić wideo, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. W Afryce pewien mężczyzna spacerował po ulicy z rojem pszczół na ręce. Przechodnie przecierali oczy ze zdumienia.

Na nagraniu możemy zobaczyć, że całe ramię mężczyzny jest w kolonii pszczół, a sam śmiałek pozostaje niewzruszony. Dlaczego? Na jego ręce znajduje się sama królowa pszczół, która jest przez niego transportowana w bezpieczne miejsce. Pozostałe pszczoły podążają za królową i wiedzą, że nie mają się czego obawiać.

Bohater nagrania przypomina postać jednej z najbardziej kultowej serii horrorów lad 90. Mowa tu o filmie „Candyman” na motywach opowiadania Clive’a Barkera. Film opowiada historię zamordowanego Daniela Robitaille’a, powracającego z zaświatów w towarzystwie pszczół, które doprowadziły do jego śmierci.

Koniecznie obejrzyj to wstrząsające nagranie poniżej!

Nie zapomnij podzielić się nim ze znajomymi!