in

Mężczyzna nie wiedział, że w windzie jest monitoring. To, jak się zachował, jest oburzające!

W czasach koronawirusa ważne jest, aby każdy dbał o bezpieczeństwo swoje i innych. Dochodzi jednak do skrajnie nieodpowiedzialnych i niezrozumiałych zachowań, które zwiększają ryzyko pojawienia się nowych zakażeń. Przykładem jest na to pewien mężczyzna i jego absurdalne zachowanie w windzie.

Na monitoringu uchwycono Chińczyka, który jedzie windą. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że w windzie są kamery. Film z monitoringu został przekazany zarządcom budynku i policji z Pekinu. Mężczyzna został zatrzymany i odpowie za to, co zrobił.

Aż ciężko w to uwierzyć – widzimy w windzie Chińczyka, który ma na sobie maseczkę, po czym wysiada z windy i cofa się do niej po to, by… opluć przyciski urządzenia i oddalić się!

Po wszystkim Chińczyk odchodzi z miejsca zdarzenia jak gdyby nigdy nic. Nie mamy pojęcia, jaki był cel jego działania. Wiemy za to, że jego zachowanie jest karygodne i zasługuje na naganę.

Mężczyzna został szybko odnaleziony przez policjantów i zatrzymany za plucie. Winda została już zdezynfekowana przez właścicieli budynku i każdy ma nadzieję, że nigdy więcej do czegoś takiego nie dojdzie. W czasie pandemii zachowania tego typu są naprawdę niebezpieczne – koronawirus bardzo łatwo się rozprzestrzenia!

Nie popieramy nie rozumiemy takich zachowań – to smutne, że nie wszyscy zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i świadomie narażają innych. Koniecznie zobacz poniższe nagranie i podziel się nim z innymi.