fot. tiktok/ kayandtayofficial
in

Wszedł z żoną do gabinetu ginekologicznego. „Musimy stąd uciekać”

Zwykle kobiety chodzą same na wizyty do ginekologa, a partnerzy często nie towarzyszą im ze względu na lęk przed medycznymi narzędziami. Tę nieśmiałość wobec tematu potwierdzają popularni tiktokerzy, Tay i Kay, którzy razem zdecydowali się nagrać filmik z wizyty w gabinecie ginekologicznym, w związku z ciążą Kay.

Internauci nie mogą przestać się śmiać, patrząc na zachowanie przerażonego mężczyzny. To po prostu trzeba zobaczyć!

Wizyta u ginekologa

Filmik z wizyty, w którym Tay przeżywał prawdziwą panikę na widok narzędzi medycznych, stał się hitem TikToka. Tay był w szoku, gdy dowiedział się, do czego służą poszczególne przyrządy w gabinecie ginekologicznym. W pewnym momencie nawet powiedział do swojej żony, że muszą stąd uciekać, sugerując, że grozi im niebezpieczeństwo.

Reakcja Tay’a wzbudziła wiele śmiechu wśród internautek, które w komentarzach piszą, że z ich partnerami byłoby podobnie. Wielu mężczyzn po prostu nie jest przyzwyczajonych do takich sytuacji i nie czują się pewnie w ginekologicznym gabinecie. Filmik Tay’a i Kay z pewnością rozśmieszył i zainspirował wiele osób do podzielenia się swoimi doświadczeniami.

„Wyraz jego twarzy jest tu najlepszy” – czytamy w komentarzach pod nagraniem.

„Oni naprawdę nie mają pojęcia, przez co my tam przechodzimy” – stwierdza internautka.

Obejrzyj wideo poniżej!

@kayandtayofficial 😂 His face at the end was like 😳😧 #kayandtayofficial #couples #relationships ♬ original sound – ✨Kay and Tay✨