in , ,

Facet przedstawiał prognozę pogody na żywo. Nagle jego pies wkroczył do akcji i zszokował widzów

Nie ma wątpliwości co do tego, że psy to wspaniałe zwierzęta, które potrafią nas rozweselić. Niejednokrotnie słyszeliśmy historie z ich udziałem, w które aż ciężko było uwierzyć. Czasami robią one wszystko, aby zwrócić na siebie uwagę. Tak było również i w tym wypadku.

Niespodzianka podczas transmisji na żywo

Właściciel psa, który jest meteorologiem, chciał przedstawić prognozę pogody, jednak jego pies miał nieco inne plany. Nagranie, które trafiło do sieci, szybko podbiło serca internautów.

Miało to miejsce w trakcie transmisji na żywo. Pies szybko przykuł uwagę widzów, którzy nie wiedzieli, co się dzieje – chęć dowiedzenia się, jaka pogoda będzie w najbliższych dniach, zeszła na drugi plan.

Paul Dellegatto prowadził transmisję dla FOX WTVT. Pies zaczął wskakiwać na kolana swojego pana i przez przypadek kliknął guzik, który spowodował wyłączenie map. Mężczyzna udawał, że nic się nie stało i dalej przedstawiał prognozę pogody. Pies jednak nie miał zamiaru go zostawić. Na nagraniu widzimy, jak czworonóg ziewa – pogoda go bardzo nudzi, więc postanawia zająć się kamerą.

Meteorolog z pewnością nie przypuszczał, że jego transmisja będzie wyglądać w taki sposób.

Koniecznie obejrzyjcie poniższe nagranie!

Podziel się tym filmikiem ze swoimi znajomymi, aby poprawić im humor!

Źródło: Wamiz