in

Zrobiła sobie makijaż i teraz wygląda jak modelka. Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

Włoska tiktokerka @fabiola.baglieriza za pomocą makijażu przeszła metamorfozę, którą zachwycił się już cały Internet. To po prostu niesamowite, do jakiego stopnia potrafią nas upiększyć odpowiednio nałożone kosmetyki.

Nie ma wątpliwości co do tego, że jej twarz „przed” i „po” powinien zobaczyć każdy. Aż ciężko w to uwierzyć!

Niesamowita metamorfoza

17-letnia Włoszka o imieniu Fabiola @fabiola.baglieri jest znana na Instagramie i TikToku dzięki swoim makijażowym umiejętnościom, które wielu osobom nie mieszczą się w głowie. To, co robi, jest naprawdę niezwykłe i inspirujące.

Jej niezwykły talent sprawił, że dziś dziewczyna ma mnóstwo fanów z całego świata. Każda kobieta, która chciałaby wprowadzić w swoje życie nieco świeżości i zmian, powinna przynajmniej raz skorzystać z jej porad!

Z pewnością fani Fabioli nie wyobrażają sobie życia bez jej trików. Są one naprawdę przydatne i sprawiają, że można zmienić się nie do poznania, a tym samym poczuć się pewniej i poprawić sobie humor. Dziewczynę obserwują już ponad 2 miliony internautów. Ta liczba mówi sama za siebie!

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie, na którym możemy zobaczyć szokującą metamorfozę influencerki. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy!

@fabiola.baglieri

Reply to @what.do.you._.want

♬ original sound – bury a friend, trytowakeup