in

Stylowa krótka fryzura zmieniła rozczochraną 55-latkę w prawdziwą piękność – Jest nie do poznania!

Słynny fryzjer i stylista Hopkins naprawdę czyni cuda. Magiczny talent Christophera zmienia zmęczone kobiety po pięćdziesiątce, w prawdziwe piękności.

55-latka Terry Crowns z Teksasu ostatnio nie miała łatwo w życiu. Jej rodzina przeżyła trzy ataki tornada. Ponadto stracili dwa szczenięta. Dlatego postanowili zmienić miejsce zamieszkania. Ale w nowym miejscu Terry czuła się przygnębiona przez samotność. Cały czas sama siedziała w domu, dzieci całymi dniami w szkole, a jej mąż w pracy.

Terry przestała przykuwać uwagę do swojego wyglądu. Nie miała nawet fryzury, tylko długie, kudłate loki. Kobiecie wydawało się, że są w porządku i wygląda całkiem normalnie. Jej mąż był jednak innego zdania i wierzył, że z czasem jego żona zdecyduje się na zmianę w swoim życiu.

Kiedy Terry odważyła się przyjść do studia Christophera, cała rodzina przybyła z nią, aby ją wesprzeć. Mistrz wiedział od razu, czego potrzebuje Terry. A jej rozczochrane długie włosy zmieniły się w krótką i stylową fryzurę.

Profesjonalny makijaż wykonany przez stylistkę odmłodził kobietę na wiele lat.

A jednocześnie wymazał z twarzy ślady zmartwień i niepokojów. Wyglądała jak królowa!

Mąż i dzieci byli zaskoczeni metamorfozą.

Kobieta była zadowolona i stwierdziła, że ​​nie zamierza już być samotnikiem w domu. Teraz zyskała pewność siebie. Wróci do pracy i będzie aktywnie żyć, zacznie w końcu wychodzić do ludzi.

Źródło: youtube/TheMakeoverGuy