in

Miała dość siwych i kręconych włosów. Wybrała się do stylisty – wynik przekroczył wszelkie oczekiwania!

Pewnego pięknego ranka Susan, która mieszka w amerykańskim stanie Wisconsin, stwierdziła, że ​​naprawdę ma już dość swoich szarych kręconych włosów i postanowiła to zmienić.

Usłyszała o styliście, który jest najlepszy w swoim fachu i potrafi zdziałać cuda. Sprawia, że ​​klienci są nie tylko zyskują nową fryzurę, makijaż ale i porady co do ubierania się, a to wszystko zmienia ich nie do poznania.

Kobieta wybrała się prosto do Minnesoty do Hopkinsa Christophera, zapraszając swoją siostrę do towarzystwa.

Susan nie wiedziała dokładnie, czego chce. Jaką fryzurę czy makijaż…

Ale nie trzeba niczego wyjaśniać „mistrzowi przemian”. On po prostu przygląda się kobiecie przez kilka minut – i po chwili w głowie ma gotowy plan metamorfozy.

Hopkins uwielbia takich klientów jak Susan, którzy nie ingerują w jego pracę i nie dyktują warunków. Ufają mu, a on wtedy ma pełne pole manewru i wtedy dzięki temu wychodzą metamorfozy, które później podbijają internet.
Fryzjer powiedział, że jej masywne loki – to rodzaj zasłony, która zakrywa jej naturalne piękno. Jej uśmiech i promienne oczy. Siwe włosy odwracają uwagę ludzi od tego, na co tak naprawdę powinni zwrócić uwagę.

Proces się rozpoczął

Początkowo Christopher zdecydował, w jakim kolorze powinny być nowe włosy Susan. W tym samym czasie sama kobieta nie widziała siebie w lustrze. Stylista nie pokazał dokładnie, co robi. Woli prezentować klientom gotową wersję.

Nowa twarz

Wszystko jest gotowe. Christopher powoli obraca krzesło w stronę lustra. Kiedy Susan zobaczyła nową siebie, była zdumiona.

Nowa i bardzo udana fryzura, kompetentny makijaż, modne, gustownie dobrane ubrania odgrywają naprawdę dużą rolę. Potrafią uczynić kobietę naprawdę szczęśliwą.

Jeśli masz trudności w swoim życiu, twój nastrój jest zerowy, wtedy Christopher radzi popracować nad swoim wyglądem. To oczywiście nie rozproszy chmur nad tobą, nie wyeliminuje problemów. Ale doda pewności siebie, siły i zwiększy poczucie własnej wartości.