in

Gdy dowiedziała się, że ma raka, zdecydowała się na zdumiewającą metamorfozę u fryzjera.

Kiedy choroba uderza, można ugiąć się pod jej ciosem lub uderzyć w nią i stawić jej czoło. Nie jest to łatwe a jednak wielu osobom udaje się zmierzyć z nią z odwagą i nadzieją.

Choć zapewne nie ma takich twardzieli, którzy nie przeżyli żadnych ciężkich chwil, to jednak mają ich zdecydowanie mniej niż ci, którzy przechodzą ją w stanie załamania.

Laura wyszła chorobie naprzeciw. Zanim rozpoczęła chemioterapię, świadoma jej następstw postanowiła przejść metamorfozę. Poczuć się dobrze i dodać sobie sił przed tym, co ją czeka. Wiedziała, że straci swoje długie, piękne, od wielu lat zapuszczane włosy. Postanowiła więc, że nie będzie patrzeć jak stopniowo wypadają. Zdecydowała się je ściąć, by tracić je łagodniej a przy tym poczuć się fajnie odmienioną i doładować się pozytywną energią wynikającą z tej przemiany.

Zwróciła się o pomoc do nowojorskiego stylisty Jerome Lordet’a, w którego rękach stała się zupełnie nową Laurą. Uśmiechnięta, z pewnością i przekonaniem, że będzie dobrze, mogła po tej wizycie zacząć swoją walkę o życie.

Nagranie z jej metamorfozy obejrzało już 7 milionów ludzi. Wszyscy podziwiają jej odwagę i siłę. Trzymamy mocno kciuki za Laurę, która dwa tygodnie, po tym nagraniu straciła wszystkie włosy, ale zyskała coś bardzo cennego. Odwagę, wiarę, siłę i wielkie wsparcie. Obejrzyj film poniżej i podziel się jej historią ze swoimi znajomymi na Facebooku.