in

Niewiarygodna metamorfoza starszej kobiety doprowadziła jej męża do łez.

Chyba każdy z nas uwielbia patrzeć na dobrze zrobiony makijaż. A nikt nie robi go lepiej niż słynny Makeover Guy, Christopher Hopkins!

Były piosenkarz i gospodarz telewizji z Minneapolis w stanie Minnesota prowadzi swoje studio, z którego ludzie wychodzą zupełnie odmienieni.

Niedawno pojawiła się u niego kobieta o imieniu Monaya, która powiedziała, że ​​chce wyglądać inaczej – mężczyzna spełnił jej życzenie. To jedna z najbardziej niesamowitych metamorfoz, jakie mieliśmy okazję zobaczyć.

Hopkins opisał swoje nagranie metamorfozy:

„To jest wspaniałe. Monaya przyszła do mnie z siwymi włosami. Spędziłem wspaniały dzień z nią, pomagając jej zmienić wygląd.”

Przed zmianą powiedziała, co tak wielu z nas czuło:

Gdy jej mąż stał obok, Monaya doświadczała metamorfozy swoich włosów. Mąż stwierdził, że wyglądają teraz bardzo podobnie do włosów, jakie miała w szkole średniej.

„Teraz potrzebujemy tylko koszulki Ramones i krótkiej czarnej mini spódniczki” – żartował ze swojej żony wyglądającej na młodszą o dziesiątki lat.

Dzięki 150 000 odsłonom w ciągu zaledwie kilku tygodni na YouTube, jasne jest, że ludzie są zachwyceni nowym wyglądem Monayi.

Ale nikt nie był bardziej zachwycony niż jej mąż, który po prostu nie mógł oderwać od niej oczu.

I pomyśleć, że para jest razem od liceum!
 

 
„Wyglądasz bardzo seksownie i elegancko!” – zgodził się jej mąż.
 
Monaya wiedziała, że ​​mąż pokocha jej nowy wygląd.
 
I jak można się spodziewać, Internauci również oszaleli, nazywając to jedną z najlepszych metamorfoz Hopkinsa.
 

 
Od włosów przez makijaż po ubiór – dzień w studio Hopkinsa zdziała cuda dla każdego, kto czuje się jakby stracił swoje najlepsze lata.
 
I chociaż nie wszyscy potrzebujemy radykalnej zmiany wyglądu, łatwo zauważyć, jak może ona wpłynąć na nasze samopoczucie i nie tylko!
 
Co sądzisz o przemianie tej kobiety? My nie możemy wyjść z podziwu!
 

 
Podziel się tym postem na Facebooku.