Screenshots: Youtube/ TODAY
in

Mama potrzebowała zmiany przed spotkaniem klasowym. Gdy syn zobaczył jej metamorfozę, zalał się łzami.

Wszyscy mamy swoje ulubione ubrania i fryzury. Ale niektórzy z nas, nie zdają sobie sprawy, że ich wygląd powoli staje się monotonny.

Ale nachodzi taki dzień, kiedy budzimy się i uświadamiamy, że czas na wielką zmianę. Podobnie jak ta kobieta, która chciała odświeżyć swój styl przed spotkaniem klasowym ze szkoły średniej.

Ostatnio Michelle Moyers dokonała wielkich zmian w swoim życiu. 48-latka straciła ponad 18 kg i chciała dokonać także zmiany swojego stylu tuż przed zbliżającym się spotkaniem klasowym.

Kiedy kobieta dowiedziała się, że telewizyjny show „Today” miał zamiar przeprowadzić dla kilku widzów darmową metamorfozę, stanęła przed studiem w Nowym Jorku ze znakiem opisującym jej zmiany, które zdołała zrealizować do tej pory. Całe szczęście jej plan się powiódł i stała się jednym z niewielu szczęśliwców, którzy otrzymali darmową i profesjonalną przemianę. Michelle twierdziła, że dotychczasowa fryzura się jej już znudziła i potrzebowała dużej zmiany. Stylizatorzy zgodzili się z tym, a zaledwie kilka godzin później, publiczność telewizyjna i syn Michelle, Daniel zobaczyli niesamowite rezultaty.

Daniel miał opaskę na oczach, gdy Michelle wchodziła do studia ze swoim pięknym, nowym stylem.

Kiedy chłopak zdjął ją z oczu, ledwie mógł rozpoznać osobę, stojącą przed nim, a gdy zdał sobie sprawę, że to jego matka, nie mógł powstrzymać łez.

Wkrótce nadszedł czas, aby Michelle zobaczyła się w lustrze – to było oczywiste, że nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Co za niesamowita metamorfoza! Jesteśmy zdumieni wynikami i cieszy nas to, że Michelle i jej syn Daniel są pełni radości. Oglądnij sobie cały przebieg transformacji poniżej: