in

Michał Szpak w krótkich włosach? Fani przecierają oczy ze zdumienia, jest nie do poznania!

Michał Szpak to postać, której z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Piosenkarz zrobił ogromną karierę i pokazał, że ma prawdziwy talent. Nigdy jednak nie zdecydował się na większe metamorfozy dotyczące swojego wyglądu. Długie włosy i nietuzinkowe stylizacje to coś, co go zdecydowanie wyróżnia. Zastanawialiście się kiedyś, jak muzyk wyglądałby w krótkich włosach? W sieci pojawiło się niesamowite zdjęcie, które po prostu odbiera mowę!

Michał Szpak w krótkich włosach

Na profilu na Instagramie znanego stylisty, Łukasza Urbańskiego pojawiło się zdjęcie, którego nikt się nie spodziewał. Trzeba przyznać, że robi wrażenie!

Jak Michał Szpak wyglądałby bez swoich długich falowanych włosów? Zdarzało się, że je upinał czy też wiązał, ale nigdy nie zdecydował się ich ściąć. Fani często podejrzewali, że wyglądałby w krótkich włosach fantastycznie, ale to, co zobaczyli na zdjęciu, przeszło ich najśmielsze oczekiwania.

Łukasz Urbański na swoim InstaStory zamieścił głosowanie, na którym możemy zobaczyć dwa zdjęcia – Michała Szpaka w długich włosach i w krótkich.

Fani nie zastanawiali się długo nad tym, w których włosach jest lepiej muzykowi. Zdecydowana większość, bo aż 74%, głosowała za piosenkarzem w krótkich włosach.

Prawdopodobnie Michał Szpak nie zdecyduje się na taką metamorfozę, ale nigdy nic nie wiadomo! A Wam, w której fryzurze podoba się bardziej? Dajcie znać w komentarzu!

Nie zapomnijcie podzielić się tą metamorfozą ze swoimi znajomymi!

źródło: kobieta.gazeta.pl