in

Kobieta nie obcinała włosów od 1 klasy. Gdy to w końcu zrobiła, mąż nie mógł uwierzyć własnym oczom

Ludzie robią różne rzeczy ze swoimi włosami. Niektórzy regularnie zmieniają fryzury, obcinają i farbują. Inni całymi latami je zapuszczają. Ale posiadanie wyjątkowo długich włosów może być problemem. Takie włosy są nie tylko trudne w utrzymaniu, ale mogą też powodować duże obciążenie szyi. Dlatego Karen z Minnesoty zdecydowała, że nadszedł czas na zmianę. Zwróciła się o pomoc do The Makeover Guy.


„W moim domu wszędzie widzę leżące długie włosy. Muszę z tym skończyć. Są za ciężkie.”
Jej długie do pasa włosy były piękne, miały ciemnobrązowy odcień i lekkie fale, które sugerowały, że gdyby nie duże obciążenie, mogłyby być kręcone.

Karen po swoich traumatycznych przeżyciach w 1 klasie, postanowiła nigdy więcej nie obcinać swoich włosów.

W tym czasie mama Karen obcięła jej włosy, a Karen znienawidziła swoją nową fryzurę, tak bardzo, że przez następne 50 lat odmawiała skracania włosów. Ale w końcu, gdy skończyła 63 lata uznała, że trwa to już zbyt długo.

Na szczęście, trafiła w ręce eksperta

The Makeover Guy zmienił jej długie włosy w stylowego boba, który sięgał do ramion i wyglądał bardzo energicznie. A Karen to pokochała. Kiedy pierwszy raz zobaczyła swoje odbicie, przez kilka pierwszych chwil nie mogła wypowiedzieć ani jednego słowa.
„Och wspaniale” – powiedziała. „Seksownie, wspaniale. Jak gwiazda filmowa! To właśnie to. I moje własne loki! To dokładnie to, czego chciałam.”

Christopher Hopkins – The Makeover Guy – ułożył długie loki Karen i dał im dynamiczny wyraz.

Włosy ładnie układały się przy twarzy, a ich długość sięgała do ramion, dzięki czemu wyglądała zarówno dojrzale i świeżo. Z włosami, które miękko opadały jej na twarz, wyglądała bardzo efektownie. I tak się czuła.
Dla Karen przemiana była ogromną ulgą. Nie tylko wyglądała zupełnie inaczej, ale czuła się dużo młodziej. Po pięciu dekadach posiadania długich włosów była wreszcie wolna i zachwycała nowym wyglądem.

Kiedy zobaczyli ją mąż i córka, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Jej mąż ledwie mógł uwierzyć, że to ta sama osoba. Ale oboje uważali, że wygląda niesamowicie.
„Wyglądasz wspaniale” – powiedziała córka Karen. „Nie czuję, że patrzę na moją mamę, ale wyglądasz świetnie.”

Jej słowa wywołały łzy w oczach Karen – mocno przytuliła córkę
Wszyscy się uśmiechali, kiedy pokazywała przemianę, kręcąc się w fotelu i śmiejąc od ucha do ucha. Nie było wątpliwości, że dzięki przemianie czuje się jak milion dolarów.
Niesamowite jest zobaczyć, jak na kobietę wpłynęła przemiana. Na początku wydała się słodka i nieśmiała. Z nowym wyglądem była pełna szczęścia i pewności siebie. I to wszystko dzięki nowej fryzurze.

Obejrzyj poniższy filmik, aby zobaczyć jak nowa fryzura zmieniła Karen: