in

Skończyła 60 lat i myślała, że już nic dobrego jej nie czeka. Wtedy wizyta u stylisty zmieniła jej życie!

Niektóre metamorfozy, jakie dokonują się na ludziach, są wprost niewiarygodne. Przekonała się o tym na własnej skórze pewna starsza kobieta.

Mowa o Irinie, która na co dzień zajmuje się biletami w kinie dla dzieci. Mianowicie, jest kontrolerem i sprawdza je przed wejściem na seans. Ostatnio skończyła 60 lat.

Kobieta straciła poczucie własnej wartości. Jest przekonana, że już nic na nią dobrego nie czeka. Starość odcisnęła na niej swoje piętno, a Irinie nie pozostało nic innego, jak tylko się z tym pogodzić – ale czy na pewno? Czasem wystarczy trochę zadbać o siebie, a wszystko wokół staje się inne…

Zdarza się, że potrzeba do tego czarodzieja. Na przykład stylisty Avetisyana. To człowiek, który wprost uwielbia wyzwania i metamorfozy. Sprawia mu radość, gdy kobieta zaczyna się czuć dobrze ze sobą.

Widząc Irinę, Gohar natychmiast zrozumiał:

,,To będzie kreatywna praca, taka, jak lubię. Pomyślałem, że przemienię kobietę, by dać jej radość. Zaprosiłem Irinę do salonu piękności.”

Pierwszym krokiem jest zmiana fryzury, czyli stworzenie nowego koloru włosów i modnej stylizacji. Zaniedbane, splątane włosy szybko zmieniły się we wspaniałą fryzurę.

Przyszedł czas na makijaż!

Kolejny etap – olśniewający uśmiech.

Następnie stylista pracował nad ubraniem i akcesoriami dla kobiety.

Z szarego, smutnego, zmęczonego kontrolera biletów nie zostało nic! Irina nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy spojrzała w lustro. Przed nią była piękna, zadowolona i pewna siebie kobieta.

Irina przekonała się, że nie jest starą kobietą, która nie może wyglądać elegancko, atrakcyjnie i uroczo.

A oto dzieło cudownego mistrza Gohara Avetisyana.