fot. instagram/jeremyhartfield
in

Sądziła, że wygląda zjawiskowo tylko w długich włosach. Ale tuż przed ślubem, postanowiła je ściąć

Wiele posiadaczek długich włosów nie wyobraża sobie, że mogłaby ściąć swoje ukochane pasma. Również znajomi takiej osoby są tak przyzwyczajeni do jej wyglądu, że diametralna zmiana w długości, wprawiłaby ich w niemały szok.

Przyjęło się szczególnie wśród starszych pokoleń, że długie zadbane włosy to oznaka kobiecości i to one sprawiają, że kobieta jest piękna. W takim właśnie przekonaniu dorastała Holly. Jej tata zawsze powtarzał, że powinna mieć włosy aż do pasa. Dziewczyna zapuszczała je od dziecka i dumnie nosiła swoje długie pasma. Jednak tylko do pewnego momentu…

Gdy dorosła poznała mężczyznę swojego życia, szybko się zaręczyli i zaczęli się przygotowania do ślubu. Holly jak każda kobieta w tym wyjątkowym dniu chciała wyglądać zjawiskowo. Jednak pomimo pięknej sukni nie czuła się pewnie. Coś jej bardzo przeszkadzało, gdy patrzyła w swoje odbicie w lustrze.

Doszła do wniosku, że są to jej długie włosy. Kobieta postanowiła je ściąć!

To bardzo odważny krok, bo Holly odkąd sięgała pamięcią zawsze posiadała wyjątkowo długie pasma.
Bała się, jednak postawiła na zmianę i to nie byle jaką! Nie chciała podcinać tylko końcówek, pragnęła zmiany diametralnej… Trafiła pod nożyczki bardzo dobrego fryzjera, który potwierdził, że włosy są bardzo zniszczone i wymagają obcięcia.

Transformacja trwała, aż 7 godzin, ale gdy przyszło oglądać efekt końcowy, wszyscy zgodnie przyznali, że było warto.

Holly zmieniła się nie do poznania! W nowej fryzurze promienieje, włosy wyglądają bardzo lekko i dodają jej wdzięku.

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia przed i po wizycie u fryzjera, one mówią same za siebie. W przypadku Holly ostre cięcie było zdecydowanie dobrym pomysłem.

Fotografie: avantgardesalonflorida, aveda.florida, jeremyhartfield