Fotografie: Youtube/ Rachael Ray Show
in

Przez dekady miał ten sam rockowy styl. Gdy w końcu przeszedł metamorfozę, zszokował wszystkich!

Większość z nas często przyzwyczaja się do swojego wyglądu i wszyscy dobrze wiemy, że zmiana nie jest taka łatwa.

Może to fryzura, którą mieliśmy od lat (lub dziesięcioleci), styl ubioru, którego nie możemy się pozbyć lub „oldschoolowy” sposób wykonywania różnych czynności. Każdy z nas na swój sposób przywiązuje się do przeróżnych rzeczy z przeszłości, ale dla niektórych aktualizacja mody jest po prostu niezbędna!

Tak było też w przypadku Dana, który od dekad nie zmieniał swojego rockowego wyglądu. Jednak nadszedł w jego życiu czas, w którym musiał coś ze sobą zrobić. Wielkimi krokami zbliżał się jego ślub z wieloletnią partnerką Marią, ale tuż przed nim, mężczyzna wyciągnął rękę do Rachael Ray, aby uzyskać wsparcie i wyglądać jak najlepiej w swoim wielkim dniu.

Zapytany, dlaczego nie zaktualizował swojej „rockowej” fryzury, Dan otwarcie przyznaje: „Po prostu nigdy nie lubiłem kształtu mojej głowy i dlatego też nigdy nie miałem krótkiej fryzury.”

Kiedy Rachael komplementuje Dana w kwestii szczerości, Maria wyjaśnia: „On ma tak wielkie serce i robi tak wiele dla wszystkich wokół. Kocham go tak bardzo i mam nadzieję, że ta zmiana sprawi mu radość.”
Stylistka następnie zaprasza Dana za kulisy, by zmienić jego wygląd – zostawiając Marię, która nie mogła się doczekać by zobaczyć narzeczonego po przemianie.

Gdy Dan przedstawia się po metamorfozie, publiczność szaleje. Maria nie może uwierzyć, że to naprawdę on!

Transformacja Dana nie była jedyną niespodzianką. Rachael miała w zanadrzu dla tej przyszłej pary genialny prezent – podróż poślubna na Bahama!
Zobacz na poniższym filmiku genialną metamorfozę Dana i jak zareagowała jego przyszła żona: