Fot. Youtube/MAKEOVERGUY
in

Po rozwodzie chciała zmienić swój wygląd. Gdy wyszła od stylisty, bliscy nie mogli jej rozpoznać

Christopher Hopkins jest bardzo popularnym i cenionym fryzjerem pochodzącym ze Stanów Zjednoczonych. Mężczyzna niemal każdego dnia zmienia swoich klientów nie do poznania. Efekt jego pracy zawsze zniewala i sprawia, że przecieramy oczy ze zdumienia. Tym razem nie było inaczej.

Kiedy przyszła do niego kobieta po rozwodzie i powiedziała, że chciałaby coś w sobie zmienić, fryzjer od razu wziął się do pracy. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Niezwykła metamorfoza

Christopher Hopkins jest znany w sieci jako Makeover Guy i ma własny kanał na YouTube. Wystarczy spojrzeć na tę metamorfozę, żeby nie mieć wątpliwości co do tego, że mężczyzna po prostu ma talent!

Kto z nas raz na jakiś czas nie pragnie zmiany? Jest ona nieodłącznym elementem życia każdego. Sprawia, że możemy zacząć nowy rozdział i poczuć się lepiej. Wiedziała o tym doskonale pewna kobieta, która jakiś czas temu wzięła rozwód. Uznała, że musi coś zmienić w swoim wyglądzie.

Karla z Minnesoty dzięki Hopkinsowi przeszła niesamowitą metamorfozę. Aż ciężko uwierzyć, że to ta sama kobieta. Jak się okazało, fryzjer i ona chodzili do tej samej szkoły i już kiedyś korzystała z jego usług! Od tego czasu jednak minęło sporo lat i Karla na początku zupełnie o tym nie pamiętała.

Nie dość, że Christopher zajął się jej fryzurą, to jeszcze powiedział, jak powinna się malować. Niezwykła przemiana od razu przykuła uwagę internautów. Z pewnością każdy chciałby skorzystać z usług takiego stylisty!

Tylko spójrzcie na zdjęcie i film poniżej:

Źródło: WP Kobieta