in

Obcięła włosy pierwszy raz od 18 lat. Po metamorfozie aż krzyknęła z wrażania na swój widok

Obcięcie długich włosów może być dość przerażające. Nikt nie wie tego lepiej od Becky z Tennessee. Jej piękne włosy rosły przez 18 lat, ale w końcu, w wieku 65 lat kobieta zdecydowała się na zmianę.

Co było powodem chęci skrócenia włosów?

Muszę zrobić nowe zdjęcie do prawa jazdy. W wieku 65 lat wymagają mojego aktualnego zdjęcia – powiedziała Becky.

Po zrobieniu takiego zdjęcia jesteś skazany na patrzenie na nie od 5 do 8 lat.

Dlatego, jeśli zaplanowała zmianę wyglądu, ważne było, aby zrobiła to przed zrobieniem sobie zdjęcia do prawa jazdy.
Chciałabym skrócić włosy. Chcę wyglądać zupełnie inaczej – wyznała Becky.

Zawsze warto zmienić kilka rzeczy naraz, jeśli chce wyglądać się inaczej.
Becky wiedziała, że zmiany wymagają ryzyka. Włosy nie rosną szybko, więc obcięcie ich nawet o kilka centymetrów nie jest łatwą decyzją.

Pewnie dlatego zdecydowała się przejść metamorfozę u Christophera Hopkinsa, znanego jako The Makeover Guy. Znany stylista jest jednym z najlepszych w branży i specjalizuje się w pomaganiu kobietom w dokonywaniu spektakularnych zmian w swoim wyglądzie.

Christopher opublikował na swoim kanale Youtube zdjęcia Becky „przed i po”, co wywołało duże poruszenie wśród widzów.
To była ogromna zmiana, którą warto zobaczyć.
Becky z Nashville chciała obciąć swoje długie włosy. Były bardzo cienkie i delikatne, zwłaszcza z przodu. Ma ciepłą, stonowaną skórę, więc zamieniliśmy mdły i mysi kolor w coś ciepłego i cudownego – czytamy w opisie filmu.

To normalne, że włosy starzeją się razem z nami. Jednak Christopher dokładnie wiedział jak je obciąć, by wyglądały fantastycznie. Ostateczne ujawnienie metamorfozy okazało się niezwykle zaskakujące.
Nie tylko wygląda oszałamiająco, ale odmłodziła się o kilka lat!

Cięcie i kolor doskonale uzupełniają jej charakter, a moment w którym po raz pierwszy widzi nową siebie jest wart obejrzenia.
Łał! Kim jest ta dobrze wyglądająca kobieta, która na mnie patrzy? – mówiła Becky. – Kocham to! Nigdy bym nie pomyślała, że mogę tak wyglądać!

Podczas gdy Becky czekała 18 lat zanim zdecydowała się skrócić włosy, z pewnością nie pomyślała, jak niesamowicie będzie wyglądała po ich obcięciu. Zapewne zrobiłaby to dużo wcześniej. Zachęciła wszystkich, którzy myśleli o zmianach, by nie czekać i po prostu to zrobić!
Naprawdę nie musisz dłużej czekać. Zadzwoń, wyślij e-mail, zrób wszystko, co konieczne, by zarezerwować wizytę. To jest tego warte – powiedziała Becky.

The Makeover Guy z pewnością zasługuje na wiele zasług i zawsze jest fajnie widzieć różne metamorfozy, które publikuje na swoim kanale.
Już dawno byłam gotowa, by je obciąć – wyznała Becky.
Na poniższym filmiku możesz zobaczyć jak zmieniła się Becky: