in

Całe życie miała długie włosy i nigdy się nie malowała. Gdy wróciła od stylisty, mąż nie mógł jej rozpoznać.

Wiele kobiet obawia się wprowadzania zmian w swoim wyglądzie. Są przyzwyczajone do postrzegania siebie takimi, jakimi są od wielu lat. Ale czas szybko płynie i wszystko się zmienia. I te same długie włosy, które były modne w młodości, za 40 lat, już nie trafiają do wielu.

Metamorfoza

Nowa fryzura, makijaż, modne ubrania mają korzystny wpływ na samopoczucie. Po transformacji zewnętrznej następuje przemiana wewnętrzna. Kobieta czuje się pewniej, swobodniej, czuje się po prostu szczęśliwa.

Wszystko to łatwo potwierdza bohaterka tej metamorfozy – 40-letnia Angela. Od dawna jest psychicznie przygotowana na zmiany i w końcu podjęła ten odważny krok.

W rzeczywistości mąż Angeli lubił jej długie włosy. A ona sama już nie. Od dawna marzyła o zrobieniu nowej fryzury. Ale do kogo się udać, aby zrobić to raz a porządnie? Oczywiście, że do słynnego amerykańskiego stylisty Christophera Hopkinsa.

Patrząc na stare zdjęcia, Angela zauważyła, że ​​jej długie włosy nie wyglądały tak pięknie jak kiedyś. Przez 10 lat nie robiła z nimi kompletnie nic.

Gdy tylko Christopher wziął do rąk nożyczki, Angela się uśmiechnęła. Od razu poczuła się lepiej, myśląc, że rozpoczęła się jej transformacja.

Mistrz przeprowadził kilka zmian. Nowy makijaż, nowa fryzura. I teraz na krześle przed lustrem siedziała nowa Angela – odmłodzona, urocza i szczęśliwa.