in

Regularnie powiększała sobie kości policzkowe. Nie do wiary, jak teraz wygląda jej twarz.

Operacje plastyczne mają za zadanie poprawić nasz wygląd, jednak w praktyce często wychodzi zupełnie odwrotnie. Przekonują się o tym kobiety, które trafiają na złych specjalistów i te, które przesadzają z wykonywanymi zabiegami. Bez wątpienia zalicza się do nich 32-letnia Anastasia.

Ukrainka początkowo chciała tylko powiększyć usta i kości policzkowe, ale szybko przerodziło się to w kolejne zabiegi mające poprawić jej wygląd. Dziś ma już pokaźną liczbę zabiegów za sobą, a to jeszcze nie koniec – kobieta zamierza dalej poprawiać swój wygląd.

Szokująca metamorfoza

Anastasia Po­kre­sh­chuk jeszcze do niedawna była zwyczajnie wyglądającą dziewczyną. Operacje plastyczne sprawiły, że jest nie do poznania. Zabiegi upiększające wygląd to dzisiaj jej pasja, z której nie zamierza już nigdy rezygnować.

Początkowo 32-latka powiększyła sobie usta i kości policzkowe. Obecnie ich rozmiary szokują. Anastasia wciąż będzie ulepszać swój wygląd. Nie interesują ją złośliwe komentarze i ludzie, którzy nie rozumieją tego, co robi. Uważa, że teraz wygląda piękniej i czuje się bardziej kobieca.

Na Instagramie śledzi ją już ponad 200 tysięcy internautów.

Mieszkanka Kijowa z zabiegu na zabieg staje się coraz bardziej pewna siebie. Jest zdania, że wcale nie wygląda sztucznie.

Kobieta Uwielbia opowiadać o swoich zabiegach i dzielić się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych.

32-latka oprócz powiększenia ust i kości policzkowych, poddała się liposukcji z pleców, ud, boków i kolan. Poza tym podniosła i wypełniła pośladki, a także zrobiła na brzuchu sześciopak. To jednak nie wszystko – kobieta powiększyła także biust i wykonała licówki.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Radio ZET, instagram/_just__queen_