in

Nie ścinał włosów od 5 lat. Gdy wybierał się do fryzjera, nie sądził, że on odmieni jego życie.

Po latach noszenia tej samej starej fryzury Alex, szef kuchni, był gotowy na coś nowego. Czesanie włosów w kucyk do codziennej pracy trochę mu się już znudziło.

Poprosił więc jedyną osobę na świecie, której mógłby zaufać, by odświeżyła nieco jego nudny wygląd: The Makeover Guy – guru metamorfoz, znany również pod swoim nazwiskiem, Christopher Hopkins, od razu zorientował się, że długie włosy Alexa wymagają zmiany, ale sposób w jaki jej dokonał był absolutnie niewiarygodny. Kiedy Alex zobaczył siebie samego po raz pierwszy, gdy Christopher skończył, nie mógł uwierzyć, że to on sam wpatruje się w niego w lustro.

Zanim usiadł na krześle przed Christopherem, Alex przyznał, że jest znudzony. Długie zmiany w restauracji sprawiały, że brakowało mu chęci dbania o wygląd osobisty. Christopher zabrał się do pracy. Przyciął kosmyki szefa kuchni, dał mu nowoczesną, męską fryzurę i przyciął zarost. Pod koniec spotkania Alex wyglądał i czuł się jak zupełnie nowy mężczyzna! Nie mógł się doczekać, aby pokazać wszystkim swoja metamorfozę.


 
Ta transformacja wywołała szok u wszystkich najbliższych przyjaciół Alexa i współpracowników. Kim była ta osoba, która stała przed nimi? Nie ma mowy, żeby to był ich niechlujny Alex! Christopher dał klientowi pewność siebie, charyzmę i styl, którego szukał – zasłużył na miano – guru metamorfoz.
 
Zgadzacie się?