in

Postanowiła zrobić makijaż swojej babci. Po metamorfozie 80-latka stała się gwiazdą.

Libia z Chorwacji nie miała pojęcia, że na starość zostanie sławna. To chyba ostatnie, o czym pomyślałaby, że jeszcze ją w życiu spotka. Wszystko za sprawą niezwykłego makijażu, który zrobiła jej wnuczka. Trzeba przyznać, że kobieta jest nie do poznania. Nie ma wątpliwości co do tego, że makijaż potrafi odmłodzić nawet o kilkanaście lat. Kluczowe jest to, żeby ktoś, kto go robi, miał o tym pojęcie. Wnuczka tej kobiety ma prawdziwy talent!

Niezwykła metamorfoza babci

Tea Flego to wizażysta, która niemal każdego dnia zmienia ludzi nie do poznania. Tym razem postanowiła odmienić swoją babcię! Takiego efektu nikt się nie spodziewał, to po prostu niewiarygodne.

Gdy babcia stwierdziła, że potrzebuje zmiany, wnuczka nie zastanawiała się długo – wiedziała, że zrobi z babci prawdziwe bóstwo! Dzięki rozświetleniu twarzy, konturowaniu, tuszowaniu zmarszczek i sztucznym rzęsom kobieta przeszła niesamowitą metamorfozę.

Babcia w momencie stała się gwiazdą internetu. Promuje m.in. markę pielęgnacyjną Wishful, której właścicielką jest sama Huda Kattan!

Dziś obie kobiety udzielają wywiadów i pozują do zdjęć. Tylko spójrzcie na zdjęcia poniżej! To wspaniały dowód na to, że nie można być „za starym” na coś.

Podziel się tą przemianą ze swoimi znajomymi!

Źródło: o2.pl