in

62-latka chce wyglądać 10 lat młodziej – Stylista sprawia, że jej marzenie się spełnia.

62-latka zapragnęła wyglądać i czuć się młodziej, dlatego zgłosiła się do The Makeover Guy.

Ten dzień wypadał prawie w Dzień Matki, a córka LaDawn w przyszłym tygodniu wychodziła za mąż. To był idealny okres na zmiany.

Wydawała się być podekscytowana nadchodzącymi zmianami. Ale kto by nie był?

Zaczęło się od fryzury

Najpierw postanowiono zająć się jej włosami. Jak sama opisała, ma z tyłu głowy „Wielki Kanion”, ponieważ jej włosy dziwnie rosną. Od dawna walczy ze swoimi włosami, które nie chcą się układać.
LaDawn nie jest jedyna w swojej nienawiści do nieukładających się włosów. Styliści bardzo często spotykają się z tym problemem. Na szczęście kobieta była w dobrych rękach. Trafiła w odpowiednie miejsce, gdzie potrafią oswoić nieujarzmione włosy.

Metamorfoza

I oswoili tą fryzurę. I nie tylko to. Jej płaskie, szare włosy zostały podcięte i wycieniowane, co nadało im lekki styl. Pofarbowali je także na cieplejszy kolor, który pasuje do jej karnacji. Kobieta zmieniła się nie do poznania.

Fryzura będzie też bardzo łatwa do układania w domu. Dzięki specjalnemu cięciu, włosy same układają się w ten sposób, bez konieczności otwierania własnego salonu w łazience. Do takiej fryzury nie trzeba żadnych lakierów, żelów i innych kosmetyków.
Oczywiście jest to metamorfoza, która nie skończyła się na zmianie samej fryzury. Pracowano także nad jej makijażem, wyrównaniem kolorytu i podkreśleniem rysów twarzy, przy jednoczesnym zachowaniu delikatnie wyglądającego makijażu.
The Makeover Guy jest prawdziwym geniuszem

Kim jest The Makeover Guy?

Christopher Hopkins prowadzi studia makijażu od 1990 roku. Początkowo skupiał się na osobowościach telewizyjnych i aktorach, ale teraz przyjmuje każdego, kto chce skorzystać z jego usług.

W 2017 roku otworzył w Minneapolis studio z pięknym widokiem na historyczną rzekę Mississippi.
Nadal inspiruje i zmienia życie ludzi, z którymi pracuje.
Wygląda na to, że LaDawn może potwierdzić jakość jego kunsztu, Wszyscy byli pod wrażeniem jej nowego wyglądu.

Jeszcze jedna zmiana

Styliści chcieli się trochę zabawić i zrobili kobiecie inną fryzurę. Tym razem użyli sporo kosmetyków.
LaDawn żartowała w filmie na Youtubie: https://www.youtube.com/watch?v=GJNpqECnO14
„Moja córka mówi, że nie chce, żebym wróciła do domu wyglądając jak gwiazda rocka.”

Więc upewnili się, że dokładnie tak będzie wyglądać. Ułożyli jej włosy w zabawnym stylu, lakierując je do góry. Wyglądała jakby za chwilę miała wejść na scenę i grać na elektrycznej gitarze.
Wydaje nam się, że LaDawn zostanie przy pierwszej zmianie fryzury, gdy nie będzie występować z zespołem.

Odmłodzona

Podczas gdy The Makeover Guy wykonywał swoją pracę, LaDawn bardzo mu ją ułatwiła. Kobieta pochodzi z miejsca znajdującego się niedaleko Dallas, co oznacza, że jej skóra jest opalona, ale jednocześnie wciąż elastyczna i gładka, co rzadko się zdarza u kobiet po 60-tce.
Nawet w teksańskim słońcu, regularne nakładanie kremów ochronnych pomoże zachować młodzieńczy wygląd. Warto używać filtru SPF 30 lub wyższego.
Pamiętaj, że w kremach do twarzy możesz znaleźć filtry przeciwsłoneczne, więc nie będziesz musiała nakładać na twarz kolejnego specyfiku. Sprawdź tylko, czy twoje produkty chronią przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.