fot. ig @shimycatsmua
in

Wygląda 20 lat młodziej dzięki jednemu trikowi. Mało kobiet o tym wie

Nie ulega wątpliwości, że makijaż jest w stanie całkowicie zmienić wygląd kobiety. To, co jeszcze kilka chwil temu było niezauważalne, może nagle stać się niesamowicie wyraziste i przyciągające uwagę.

Niektórzy eksperci twierdzą nawet, że odpowiednio dobrany makijaż jest w stanie wyrównać niedoskonałości skóry, zatuszować oznaki zmęczenia oraz podkreślić atuty urody. Wszystko dzięki odpowiedniej technice i umiejętnemu dobieraniu kosmetyków.

Co więcej, makijaż może pomóc w zmianie stylu i wizerunku kobiety. Śmiało można powiedzieć, że jest to prawdziwe narzędzie przemiany, które pozwala na odkrycie nowych możliwości i eksperymentowanie z wyglądem.

Dowodem na to jest jedna z metamorfoz, której dokonała pewna uzdolniona makijażystka. Odmłodziła kobietę o 20 lat! To po prostu niesamowite!

Niezwykła metamorfoza

Catherine Shim to znana makijażystka, która regularnie dzieli się efektami wykonanego przez siebie makijażu w swoich mediach społecznościowych. Niektóre z jej prac są naprawdę niesamowite. Kobieta sama nauczyła się wszystkich niezbędnych technik, z których teraz korzysta na co dzień w pracy.

Kobieta jest także specjalistką w programie „American Beauty Star”, gdzie pokazuje, jakie cuda może zdziałać makijaż.

Jedną ze swoich klientek odmłodziła aż o 20 lat! Wykorzystała przy tym pewien trik – napięła jej skórę za pomocą bezbarwnej taśmy i sznurków, które znalazły się za włosami. Zobacz efekt na poniższym wideo:

Wielu internautów jest zachwyconych tą metamorfozą. Znaleźli się też tacy, którzy stwierdzili, że kobieta wygląda sztucznie.

A Ty? Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzu!