in

Każdej nocy ktoś sprzątał po nim narzędzia w garażu. 72-latek myślał, że oszalał, ale ukryta kamera ujawniła prawdę

Stephen Mckears, 72-letni Brytyjczyk, pomyślał, że oszalał, kiedy od jakiegoś czasu za każdym razem zastawał poukładane narzędzia w swoim garażu.

Mężczyzna nigdy nie sprzątał narzędzi po swojej pracy, zawsze zostawiał rozrzucone śrubki, klucze i nakrętki. Wyobraź sobie, jakie było jego zdziwienie, gdy o poranku któryś raz z kolei wszystkie narzędzia były idealnie poukładane w odpowiednich pojemnikach.

Aby rozwiązać tę zagadkę, staruszek postanowił celowo rozrzucić rzeczy wokół stołu i zobaczyć, co stanie się z dnia na dzień. I następnego ranka wszystko było na swoim miejscu. Jak to możliwe?!

Poprosił o pomoc sąsiada. Razem zamontowali ukrytą kamerę, która następnym razem zarejestrowała, co się właściwie dzieje w garażu pana Mckears. W środku nocy kamera uchwyciła mysz, która mogła być pokojówką w poprzednim życiu. Zwierzę chwytało rozrzucone przedmioty i wkładało je z powrotem na miejsce, chociaż prawdopodobnie nie były one lekkie.

Dziadek i sąsiad nazywali małego pomocnika „Metal Mickey”, a materiał filmowy, który zobaczysz, ujawnia, że ​​maluch wykonuje swoją pracę na nocnej zmianie.