in

Internauci stwierdzili, że jest za brzydka aby robić sobie selfie. Jej odpowiedź zamknęła im usta!

Melissa Blake jest niezależnym dziennikarzem renomowanych publikacji, takich jak CNN i Cosmopolitan. Dziewczyna prowadzi również blog poświęcony problemom osób z zespołem Freemana-Sheldona, z którym zmaga się od urodzenia.

Dość często w swoich artykułach Melissa, jak każdy dziennikarz, mówi o kontrowersyjnych tematach dotyczących państwa, gospodarki, polityki itp.

Jej ostatni artykuł dotyczył prezydenta USA Donalda Trumpa. Negatywna opinia dziennikarki stała się przyczyną prawdziwego ataku trolli na jej konta we wszystkich sieciach społecznościowych.

Nie pierwszy raz Melissa boryka się z taką sytuacją. Niedawno internauci napisali, że Blake nie musiała publikować swojego selfie, ponieważ jest na to za brzydka. Komentarze, które piszą do niej jej przeciwnicy, są czasem obraźliwe, a nawet okrutne. Jednak dziewczyna nie pozwala hejterom na zepsucie jej nastroju. Blake zareagował na ich następny atak, publikując jednocześnie jej trzy nowe zdjęcia.

Dobrze, że wiele przyzwoitych ludzi wyraziło poparcie dla dziewczyny, co udowodniło, że jest ich dużo w społeczeństwie. Napisali, że Melissa jest urocza, inteligentna i uprzejma, utalentowana i poprosili ją, aby nadal robiła to, co lubi.

I jeszcze jedno. Melissa, według zwolenników, jest jednym z tych, którzy wykazują prawdziwe poświęcenie dziennikarskie.