fot. instagram @house.of.lane
in

Urządziła swój dom dzięki meblom z wysypiska. Efekt powala na kolana

Becky to kobieta, która postanowiła pokazać, jak można wykorzystać wyrzucone przez kogoś meble. Dzięki kreatywności i niezwykłej pomysłowości, te wyjątkowe przedmioty ozdabiają teraz jej wnętrza.

Efekt powala na kolana i od razu przykuł uwagę internautów! Z pewnością dla niektórych będzie bardzo ciekawą inspiracją…

Wykorzystała meble z wysypiska

Wykonanie remontu mieszkania to nie tylko trudne zadanie, ale również duży wydatek. Nic więc dziwnego, że wiele osób stara się zaoszczędzić na kosztach. Jedna z influencerek opowiedziała niedawno, jak przy urządzaniu swojego domu zdecydowała się wykorzystać meble, które znalazła na lokalnym wysypisku śmieci.

Choć wiele z nich wymagało gruntownych zmian, to dzięki odważnej decyzji kobiety, te niezwykłe przedmioty zyskały nowe życie i prezentują się równie dobrze jak nowe.

Portal thesun.co.uk opisał historię Becky – kobiety, która na swoim profilu na Instagramie pokazała, jak urządziła dom dzięki znalezionym na wysypisku śmieci meblom. Influencerka miała problemy finansowe podczas remontu i uznała, że pora na szukanie dobrych rozwiązań.

W poszukiwaniu ciekawych dodatków do wnętrza, trafiła na punkt sprzedaży, gdzie można kupić wyrzucone rzeczy za niewielkie pieniądze. Na początku była sceptyczna, ale z czasem zauważyła, że wiele z tych rzeczy można wykorzystać ponownie. Decyzja o ocaleniu mebli przed skończeniem na wysypisku była również motywowana troską o środowisko.

Pomimo iż wiele z odnalezionych przedmiotów wymagało gruntownych napraw, Becky postanowiła podjąć wyzwanie i dokonać ich renowacji. Dzięki temu w jej domu znalazły się dwie piękne szafki nocne oraz stara komoda warta ponad 1800 złotych, którą kupiła za 27 złotych.

Zdjęcia przed i po metamorfozie mebli Becky opublikowała na swoim profilu na Instagramie. Robią wrażenie!

Co sądzisz o takim pomyśle? Daj znać w komentarzu!