fot. tiktok/vasealupascu4747
in

Wyszło na jaw, jak robione są burgery w McDonaldzie. Internauci oburzeni

Jakiś czas temu do sieci trafiło nagranie z udziałem pracownika McDonalda, który przygotowywał zamówienia.

Jedna rzecz w sposób szczególny przykuła uwagę internautów i wywołała ogromną burzę. Chodzi mianowicie o… brak rękawiczek!

Brak zasad higieny – czy aby na pewno?

Nie ma wątpliwości co do tego, że zamówienia z McDonald są przygotowywane błyskawicznie i trafiają do naszych rąk w ciągu kilku chwil. Jak wygląda to „od kuchni”? Wszyscy ci, którzy sądzą, że pracownik ma rękawiczki, przygotowując zamówienie, myli się!

Na viralowym nagraniu dokładnie widać, jak mężczyzna składa kanapki gołymi rękoma. Czy to brak zasad higieny i powinien mieć założone rękawiczki?

Ci, którzy mieli w swoim życiu do czynienia z gastronomią, stwierdzili, że brak rękawiczek wcale nie świadczy o braku higieny.

@vasealupascu4747 #mcdonalds #mcdonaldssecrets #mcdonaldsdeutschland #burger #cheeseburger #food ♬ Love You So – The King Khan & BBQ Show

Wśród komentarzy wyrażających oburzenie pojawiły się też takie z wyjaśnieniami:

„Chcę tylko przypomnieć, że w gastro praktycznie nigdy nie używa się rękawiczek, wystarczy umyć ręce i jest to bardziej higieniczne” – czytamy.

„Rękawiczki w gastro są po to, żeby chroniły ręce przed jedzeniem. Nie odwrotnie” – dodaje ktoś inny.

„Do osób które prują się o rękawiczki. Myślicie, że w jakiejkolwiek restauracji ktoś używa rękawiczek? Oni myją te ręce i to jest bardziej higieniczne, niż używanie jednych rękawiczek do wszystkiego” – pisze internauta.

A Wy? Co o tym sądzicie?

Źródło: o2.pl