in

Podczas porodu wyszła na jaw zdrada męża. Obok żony rodziła kochanka. Położna nagrała reakcję kobiet

Na świecie co jakiś czas dochodzi do niewiarygodnych historii. Wyobrażacie sobie, że na jednej sali porodowej znajduje się jednocześnie mąż, żona i kochanka? Taka historia miała miejsce naprawdę – żona dowiedziała się w szpitalu, że kobieta, która obok niej leży i w tym samym momencie ma rodzić, to kochanka męża.

Nagranie, które trafiło do sieci, zszokowało już każdego. Prawda o romansie mężczyzny wyszła na jaw dopiero, gdy obie kobiety miały rodzić jego dzieci. Położna postanowiła nagrać reakcję zdradzonej żony.

Żona i kochanka na jednej sali porodowej

Na nagraniu możemy usłyszeć krzyki kobiety, jednak nie są to krzyki związane z porodem. To krzyk kobiety dowiadującej się prawdy o zdradzie i o tym, że obok jest inna, która również ma urodzić jego dziecko.

To chyba najgorszy scenariusz z możliwych – dowiedzieć się o zdradzie męża na sali porodowej i to jeszcze w sytuacji, gdzie kochanka jest obok i również ma urodzić dziecko. Żona i kochanka rodząca w tym samym czasie to naprawdę niecodzienna sytuacja, której nikomu nie życzymy. Oby takich historii jak ta było jak najmniej!

Na nagraniu, na którym widzimy tylko położną, możemy podsłuchać razem z nią awantury jaka rozgrywa się pomiędzy tą trójką. Słyszymy, że żona mówi swojemu mężowi, co o tym wszystkim myśli, po czym ten nie wytrzymuje i każe jej się zamknąć. Awantura trwała jakieś pięć minut i nie ma wątpliwości co do tego, że usłyszał ją każdy obecny w szpitalu.

Mąż miał szczęście o tyle, że był świadkiem porodu obojga swoich dzieci, jednak to, do czego doszło, po prostu nie mieści się w głowie. Z pewnością awantura na sali porodowej to dopiero początek wojny pomiędzy żoną, mężem i kochanką.