in

W czasie porodu wyszła na jaw zdrada męża – obok żony rodziła jego kochanka. Położna nagrała reakcję kobiet

Na świecie co jakiś czas dochodzi do niewiarygodnych historii. Wyobrażacie sobie, że na jednej sali porodowej znajduje się jednocześnie mąż, żona i kochanka? Taka historia miała miejsce naprawdę – żona dowiedziała się w szpitalu, że kobieta, która obok niej leży i w tym samym momencie ma rodzić, to kochanka męża.

Nagranie, które trafiło do sieci, zszokowało już każdego. Prawda o romansie mężczyzny wyszła na jaw dopiero, gdy obie kobiety miały rodzić jego dzieci. Położna postanowiła nagrać reakcję zdradzonej żony.

Żona i kochanka na jednej sali porodowej

Na nagraniu możemy usłyszeć krzyki kobiety, jednak nie są to krzyki związane z porodem. To krzyk kobiety dowiadującej się prawdy o zdradzie i o tym, że obok jest inna, która również ma urodzić jego dziecko.

To chyba najgorszy scenariusz z możliwych – dowiedzieć się o zdradzie męża na sali porodowej i to jeszcze w sytuacji, gdzie kochanka jest obok i również ma urodzić dziecko. Żona i kochanka rodząca w tym samym czasie to naprawdę niecodzienna sytuacja, której nikomu nie życzymy. Oby takich historii jak ta było jak najmniej!

Na nagraniu, na którym widzimy tylko położną, możemy podsłuchać razem z nią awantury jaka rozgrywa się pomiędzy tą trójką. Słyszymy, że żona mówi swojemu mężowi, co o tym wszystkim myśli, po czym ten nie wytrzymuje i każe jej się zamknąć. Awantura trwała jakieś pięć minut i nie ma wątpliwości co do tego, że usłyszał ją każdy obecny w szpitalu.

Mąż miał szczęście o tyle, że był świadkiem porodu obojga swoich dzieci, jednak to, do czego doszło, po prostu nie mieści się w głowie. Z pewnością awantura na sali porodowej to dopiero początek wojny pomiędzy żoną, mężem i kochanką.

Przed puszczeniem nagrania upewnij się, że masz włączone głośniki .

Guy gets his wife and mistress pregnant at the same time from r/trashy

Źródło: Fakt