Fot. Rawpixel.com
in

Mąż zdradził żonę z jej własnym dzieckiem. „Przepraszam, ale ja go kocham”

Niewierność w małżeństwie to jeden z najczęstszych powodów jego rozpadu, jednak historia, którą opublikowała użytkowniczka serwisu Reddit, przerosła wszystkie oczekiwania. 47-letnia kobieta doświadczyła ogromnego szoku po odkryciu romansu swojego męża z jej własnym synem i podzieliła się swoją historią w serwisie Reddit.

Mąż zdradził ją z jej synem

Zaczęło się od niewielkich zmian w zachowaniu męża, które zauważyła kilka miesięcy wcześniej. Mężczyzna przestał okazywać jej czułość, a życie seksualne pary ustało. Zmienił również hasła do swoich osobistych urządzeń elektronicznych, co było dziwne, ponieważ małżeństwo zawsze podchodziło do tej kwestii ze sporym zaufaniem. To wszystko skłoniło kobietę do podejrzenia zdrady.

Postanowiła porozmawiać z koleżanką męża z pracy, która potwierdziła jej obawy i poradziła ukrycie kamery w domu. Kobieta kupiła urządzenie, umieściła je w salonie i skierowała obiektyw na drzwi wejściowe. Po powrocie z jednej z licznych podróży służbowych, zobaczyła na nagraniu męża całującego jej syna, a swojego pasierba.

Kobieta była wstrząśnięta, mimo iż wiedziała o orientacji seksualnej swojego syna. Po skontaktowaniu się z mężczyznami, mąż nie przeprosił, a syn wyznał, że kocha jej męża: ” Przepraszam, naprawdę, ale ja go kocham.”

Internauci i prowadzący podcast byli zszokowani historią kobiety. Jeden z użytkowników serwisu Reddit zalecił jej, aby odwiedziła terapeutę i rozważyła rozwód. Taka sytuacja jest zbyt trudna, aby poradzić sobie z nią samemu.

„Musisz odwiedzić terapeutę. To stanowczo za dużo do udźwignięcia tylko przez ciebie. Jest mi przykro, współczuję ci. (…) Wnieś o rozwód.”

Zdrada w małżeństwie może mieć różne formy i nie zawsze kończy się tylko rozbiciem pary. Jednak historia opisana przez użytkowniczkę serwisu Reddit to jasny przykład na to, że takie sytuacje mogą zniszczyć całą rodzinę. Dlatego też warto rozważyć terapię i wsparcie bliskich w takiej trudnej sytuacji.

Źródło: stylzycia.radiozet.pl, reddit