fot. poglądowa: freepik.com
in

Po 6 latach zażądał od żony testu na ojcostwo. Oburzona odpowiedziała „jesteś kiepski w łóżku”

Czasami zdarza się, że mężczyźni mają wątpliwości co do swojego ojcostwa i żądają testów na ojcostwo. Kobiety mogą się wtedy czuć urażone, ale czy powinny odmawiać wykonania takich badań?

Mąż żąda testu na ojcostwo

MailOnline przedstawił historię Brytyjki, której partner domagał się „dowodów” na to, że ich dziecko jest jego. Kobieta była tak zdenerwowana, że w gniewie powiedziała mu, że „jest kiepski w łóżku”. Przyznała, że przez sześć lat ukrywała swoje rozczarowanie nim w kwestiach łóżkowych. Po tej rozmowie, mąż poczuł się mocno urażony, ale kobieta nie zamierza go przepraszać.

Kobieta przyznaje, że próby rozmowy z partnerem nie przynoszą rezultatów. Nie przypuszczała, że partner mógłby zarzucić jej niewierność, zwłaszcza że długo starali się o dziecko.

„Praktycznie zrezygnowałam z próby porozmawiania z nim, ponieważ staje się drażliwy i dąsa się przez kilka dni, bez względu na to, jak bardzo staram się być delikatna.”

Gdy usłyszała jego żądanie, najpierw sądziła, że robi sobie żarty. Jednak, gdy zauważyła poważne spojrzenie męża, poczuła wielki gniew. Zapytała go, kiedy miałaby prowadzić romans, skoro pracuje, a w wolnym czasie zawsze są razem.

„Po podjęciu decyzji, że jesteśmy gotowi na dziecko, staraliśmy się przez prawie rok i wreszcie się udało. Obecnie jestem w czwartym miesiącu ciąży. Jednak wczoraj mój mąż zapytał mnie, czy moglibyśmy zrobić test na ojcostwo, zupełnie niespodziewanie.”

Po sprzeczce postanowiła wyjechać do rodziców, jest załamana i nie wie, jak dalej postąpić. Jej matka próbuje ich pojednać, ale nie jest to łatwe.

„Z jednej strony wiem, że to, co powiedziałam, było powiedziane na złość i było znacznie poniżej pasa, ale z drugiej strony czuję się całkowicie usprawiedliwiona, że w końcu powiedziałam to na głos po tym, jak wiele lat chodziłam na palcach wokół jego uczuć, zaniedbując tym samym swoje potrzeby w tym związku. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie chcę do niego wracać. Wolę być samotną matką, niż rozpieszczać jego ego chociaż jeden dzień dłużej.”

Wielu internautów skomentowało historię ciężarnej kobiety i podzieliło się własnymi doświadczeniami. Niektórzy sugerowali, że Brytyjka powinna również zażądać od niego badań, na przykład na choroby przenoszone drogą płciową. Niektóre kobiety przyznały, że ich partnerzy oskarżali je o zdradę, podczas gdy sami byli niewierni.

„Oto biologiczny ojciec mojego syna w pigułce. Ciągle oskarżał mnie o zdradę i w końcu zdradził mnie z dziewięcioma różnymi kobietami.’

Inni są zdania, aby kobieta nie reagowała emocjonalnie, co jest szczególnie trudne w ciąży. Powiedzieli też, aby po prostu razem udać się do specjalisty, który pomoże im się porozumieć i wyjaśni mężowi, że jego oskarżenia mogą wyrządzić szkodę, a nawet zrujnować związek.

„Ten człowiek potrzebuje terapii. Teraz. Niezależnie od tego, czy wrócisz, czy nie. Nie wiem, co bym zrobiła, bo go nie znam. Mógłbym powiedzieć, że byłbym skłonny spróbować, gdyby sam poszedł na terapię i z razem jako para. Jego niepewność rujnuje mu życie.”

Źródło: kobieta.wp.pl