screenshot: Youtube/ South China Morning Post
in

Nikt nie ustąpił miejsca ciężarnej, która ledwo stała na nogach. Wtedy jej mąż zrobił coś niewiarygodnego!

Ciężarna kobieta czekała na swoją kolej na badanie – nikt nie zainteresował się tym, że powinna wejść bez kolejki. Wtedy jej mąż zrobił coś, czego internauci długo nie zapomną. Filmik trafił do sieci i natychmiast podbił serce każdego.

Pewien mężczyzna wpadł na pomysł, który z pewnością nielicznym przyszedłby w ogóle do głowy. On jednak nie zamierzał się wahać. Zaimponował swojej ukochanej i internautom. Szkoda tylko, że ludzie czekający w kolejce nie zareagowali w żaden sposób…

Tylko kobiety, które były w ciąży wiedzą, z czym to się wiąże i ile trudu przysparzają codzienne czynności, kiedy brzuch jest już sporych rozmiarów. Do tego dochodzą uciążliwe symptomy.

Wspaniały gest męża

Kiedy któregoś razu ciężarna kobieta wybrała się do lekarza w Hegang, w północno-wschodnich Chinach, będąc w zaawansowanej ciąży, nie spodziewała się, że nie będzie miała nawet gdzie usiąść w poczekalni. Wszystkie miejsca siedzące były już zajęte, a kolejka zdawała się nie mieć końca. Nikt nie zamierzał jej przepuścić. Kobiecie było naprawdę ciężko ustać na nogach – ludzie z pewnością to widzieli, jednak było im to zupełnie obojętne.

Całe szczęście, z pomocą przyszedł ukochany mąż, który nie zamierzał patrzeć, jak kobieta się męczy. Nie zamierzał poprosić nikogo o ustąpienie miejsca, bo wiedział, że nie ma już co liczyć na życzliwość ludzi.

Postanowił, że usiądzie na podłodze i powie żonie, żeby usiadła na jego barkach. Ciężarna nie spodziewała się, że mąż zrobi dla niej tak wspaniałą rzecz. Oczywiście całą sytuację widzieli inni pacjenci, którzy nadal nie zamierzali przepuścić kobiety w kolejce.

Wszystko się nagrało dzięki szpitalnemu monitoringowi. Niesamowite nagranie opublikowano w sieci – możesz je zobaczyć poniżej:

Źródło: YouTube