in

Trzy dni po porodzie próbowała osłonić nowo narodzone dziecko, gdy mąż ją bił i kopał po całym ciele.

Matka z Wielkiej Brytanii zachęca wszystkich do zgłaszania przemocy domowej. Sama została pobita, gdy próbowała osłonić trzydniowe dziecko.

Według doniesień, Kerry Armstrong została zaatakowana przez swojego męża, Gary’ego Peopelsa, który rzucił się także na jej 13-letnią córkę.

Kiedy dziewczynka z jej poprzedniego małżeństwa weszła do pokoju, zobaczyła jak mężczyzna atakuje jej mamę. Gary popchnął ją na ścianę, zanim został aresztowany za swoje czyny.

Sędzia, który zajmował się sprawą usłyszał, że przed atakiem Peopels odmówił Kerry, która chciała wyjść z domu. Udało jej się jednak uciec i pojechała do domu matki. Jej brat poinformował o zajściu policję.

Armstrong miała podbite oczy, obrzęk twarzy i siniaki na całym ciele, ponieważ wykorzystując siebie jako tarczę, próbowała obronić swoje trzydniowe dziecko.

W międzyczasie mężczyzna przyznał się do pobicia i został skazany na 20 miesięcy więzienia. Armstrong bardzo chce rozpowszechnić swoją historię, aby zachęcić inne ofiary przemocy domowej do zgłaszania przestępstwa.


Od pobicia minęło już trochę czasu, ale ciężko było mi dojść tu, gdzie jestem – powiedziała Armstrong dla BelfastLive.
Czasami po prostu chciałam się poddać, ale byłam zdeterminowana i chciałam to zrobić w imieniu innych kobiet, które cierpiały i nadal cierpią z powodu przemocy domowej.
 
Krajowa Infolinia ds. Przemocy Domowej mówi, że czas, w którym dana osoba próbuje opuścić sprawcę jest często najbardziej niebezpieczna dla ofiary przemocy.


Rzeczywiście, przemoc domowa jest zarazą naszego społeczeństwa, która nie powinna w ogóle mieć miejsca. Żadna kobieta, ani mężczyzna, nie powinni żyć w strachu przed kimś, kto powinien się troszczyć i kochać.
Pomóżmy Kerry i podzielmy się jej historią, aby dać nadzieję innym!