in

30-latka ma już dziewięcioro dzieci. Pierwsze z nich urodziło się dwa lata temu – Jak to możliwe?

Dla wielu kobiet ciąża jest prawdziwym marzeniem, którego spełnienie przynosi szczęście i jest prawdziwym darem. Co niektórych może również bardzo zaskoczyć. Tak było w przypadku Maxine Young, 30-latki, która po raz pierwszy zaszła w ciążę dwa lata temu, a ma już… dziewiątkę dzieci!

Maxine Young wyszła za mąż 4 lata temu. Chciała mieć dziecko ze swoim mężem, jednak starania okazywały się bezskuteczne. Któregoś dnia razem postanowili, że pora pomyśleć o adopcji. Co ciekawe, od razu zdecydowali się na czwórkę dzieci – byli to: 8-letni Aiden, 5-letnia Parker, 4-letni Connor i 4-letnia Elliot, ale to był dopiero początek ich gromady. Niedługo potem okazało się, że rodzina jeszcze się powiększy – i to jak!

Niespodziewana ciąża

Kiedy Maxime zapomniała już o nieudanych próbach zajścia w ciążę, nagle okazało się, że będzie mieć synka. I tak rok temu na świat przyszedł Henry, pierwsze biologiczne dziecko pary.

To jednak nie wszystko – pod koniec zeszłego roku para dowiedziała się o czymś, co zwaliło ich z nóg. Kobieta ponownie zaszła w ciążę i w życiu pary miały pojawić się czworaczki. To naprawdę niewiarygodne!

W sierpniu kobieta urodziła dzieci: Beck, Silas, Theo i Cecilia, czyli trzech chłopców i jedną dziewczynkę.

Dziś rodzina ze Stanów Zjednoczonych liczy dziewięcioro dzieci. Są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Źródło: papilot.pl