fot. demilucymay_
in

Zabrała 5-latkę na zabieg dla dorosłych. Internauci nie kryją oburzenia, jest wypowiedź lekarza

W ostatnim czasie na TikToku pojawiło się nagranie, które oburzyło internautów. Pewna mama postanowiła zabrać swoją ukochaną córeczkę na zabieg przeznaczony dla dorosłych osób.

5-latka marzyła o tym, by przefarbować swoje włosy. Jak się okazuje, na marzeniu się nie skończyło. Pod wideo pojawiła się lawina komentarzy. Czy mama przesadziła?

Farbowanie włosów 5-latki

Demi Lucy May Engemann, która nazywa siebie „CEO of cool mum”, zdecydowała się zabrać swoją córeczkę Maude do fryzjera na farbowanie włosów. Cały zabieg został sfilmowany i opublikowany na TikToku – nagranie obejrzano już miliony razy.

Możemy na nim zobaczyć, że dziewczynka jest zadowolona i czuje się podekscytowana wizytą w salonie fryzjerskim. 5-latka chciała rozjaśnić włosy na różowo, ale ostatecznie zdecydowała się na to, by wyjść z salonu we włosach koloru blond.

Maude pomagała stylistce w mieszaniu farby. Było to dla niej nie lada przeżycie.

@demilucymay_ Here’s your sign to say “yes” more 🥹 pure joy! ##HausLabsFoundation##momsoftiktok##mommydaughter##hairtok##utah##thatgirl##thatgirlaesthetic##girly##hair##momtok ♬ Love You So – The King Khan & BBQ Show

Chociaż mama i córka bawiły się doskonale, w sieci aż zawrzało od negatywnych komentarzy. Internauci są zdania, że coś takiego nie powinno mieć miejsca.

W dyskusji wziął udział także lekarz z Nowego Jorku, dr Sejal Shah. Stwierdził on, że taki zabieg może być dla małej dziewczynki niebezpieczny i podkreślił, że najlepiej jest poczekać co najmniej do 16 roku życia.

Włosy dziecka są cieńsze niż u dorosłego, a zawarte w farbie substancje chemiczne mogą doprowadzić do poważnych uszkodzeń.

Wśród komentarzy pojawiły się też pozytywne opinie – niektórzy internauci są zdania, że włosy i tak odrosną, a piękne wspomnienia pozostaną do końca życia.

źródło: parenting.pl