in

Matylda przyniosła do domu list od nauczycielki. Rodzice osłupieli, gdy zobaczyli dołączoną rzecz

Pewnego razu stało się coś, czego rodzice z pewnością nie zapomną. Kiedy ich dziecko wróciło do domu ze szkoły, nie spodziewali się, że ten dzień nie będzie jak wszystkie. Nie mogli uwierzyć, kiedy ich córka wręczyła im list od nauczycielki. Treść szybko obiegła całą sieć.

Niespodziewana wiadomość

Mała Matylda kocha spędzać dni w szkole. Aktualnie jest w drugiej klasie szkoły podstawowej. Nauczyciele zawsze byli z niej zadowoleni i była prawdziwym wzorem do naśladowania dla innych uczniów. Dlatego gdy któregoś razu córka przyszła do domu z wiadomością od nauczycielki, rodzice nie wiedzieli, co mają o tym myśleć. Natychmiast przeczytali liścik. Jego treść wbiła ich w ziemię:

„Dziś Demi obcięła jej włosy. Bardzo mi przykro” – brzmiała treść listu od nauczycielki, a do niego dołączona była plastikowa torebka z kosmykiem włosów.

Rodzice po przeczytaniu listu odetchnęli z ulgą i zaczęli się śmiać. Nie do wiary, że nauczycielka tak bardzo przejęła się tym, co zrobiła jedna z uczennic ich córce, że zdecydowała się na napisanie listu i przekazanie obciętych włosów.

Rodzicom wydało się to naprawdę miłe. Zostawili włosy w plastikowej torebce na pamiątkę, aby móc wspominać tę niewiarygodną historię. Następnego dnia podziękowali nauczycielce.

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Nie zapomnij podzielić się tą historią z innymi!

Źródło: Boredpanda.com