in ,

Nie pozwoliła lekarzom odłączyć męża odłączyć od aparatury. 3 miesiące później wydarzył się prawdziwy cud.

Ślub to deklaracja na całe życie. Młodzi i zakochani rzadko do końca zdają sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności jaka ciąży na słowach przysięgi. Pokusy i problemy dnia codziennego wystarczą, by sądy zalały sprawy rozwodowe.

Matt Davis i jego żona Danielle pobrali się mając 22 lata. Znali się kilka miesięcy ale czuli, że to miłość na całe życie. Po ślubie nie dane im było nacieszyć się życiem małżeńskim.

Zaledwie 7 miesięcy po nim Matt uległ ciężkiemu wypadkowi na motorze.

Zapadł w śpiączkę i nie rokował dobrze. Lekarze robili co w ich mocy, ale więcej już nie mogli. Byli zmuszeni poinformować rodzinę o tym, że szanse na to by Matt się obudził są bliskie zeru.

Ojciec Matta zmarł 2 lata wcześniej, a mama była ciężko chora. Danielle nie miała więc nikogo, kto mógłby ją wesprzeć w walce o życie męża. Ale mimo wszystko postanowiła się nie poddawać.

Stanowczo sprzeciwiła się lekarzom i nie pozwoliła odłączyć Matta. Zabrała go do domu i zrezygnowała ze wszystkiego, żeby się nim opiekować. Zrobiła to wiedząc, że może liczyć tylko na cud.

Opieka nad chorym w śpiączce to ogromny wysiłek, ale naiwna nadzieja dodawała jej sił.

Zmęczona kładła się obok Matta, przytulała i szeptała mu do ucha. Błagała go, by wrócił…

Minęły 3 miesiące kiedy leżąc tak koło niego, poczuła jakiś ruch. Nie była pewna czy jej się to tylko nie wydawało, ale po chwili Matt otworzył oczy i próbował coś do niej powiedzieć, nachyliła się nad nim i usłyszała:
 
„Staram się „

Danielle nie mogła w to uwierzyć:
 
„To były najpiękniejsze słowa, jakie kiedykolwiek usłyszałam!”
 

 
Zdarzył się cud, na który czekała.
 
Ale powrót do życia nie był łatwy. W wyniku wypadku mózg został uszkodzony. Matt musiał nauczyć się wszystkiego od nowa: jeść, chodzić, a nawet mówić.
 

 
Choć wszystko czego się uczy teraz zapamiętuje, przepadło niemal wszystko co znał przed wypadkiem. Zostały mu jedynie przebłyski wspomnień.
 

 
Ale Matt mówi, że nie musi pamiętać Danielle sprzed wypadku, jej bezwarunkowa miłość sprawia, że zakochuje się w niej każdego dnia na nowo…
 

 
Wie, że gdyby nie jej miłość już był nie żył.
 
Podziel się z innymi tą niezwykłą historią pięknej miłości i niezachwianej wiary w to, że zawsze może zdarzyć się cud…